Fanaberia

logo-Fanaberia
Działamy w branży beauty. Od ponad 3 lat prowadzimy salon kosmetyczny oraz szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Pół roku temu zajęliśmy się dystrybucją produktów do paznokci firmy Mistero Milano. To co robimy jest naszą pasją, nie wyobrażamy sobie pracować gdzie indziej!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jesteśmy w stanie pomóc w przygotowaniu do rozpoczęcia podobnej działalności, wyszkolić personel.

Opis firmy

Branża beauty jest dość obszerna, ale my stawiamy zdecydowanie na jakość naszych usług oraz produktów na jakich pracujemy. Klienci do nas wracają, polecają nas swoim znajomym, przez co wiemy, że czują się u nas bardzo dobrze i są zadowoleni z usług jakie oferujemy. Oprócz stylizacji paznokci w naszej ofercie można znaleźć również zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz pedicure zwykły lub podologiczny czyli taki który jest dedykowany osobom z problemami stóp ( m.in. wrastające paznokcie, modzele, odciski, stopa cukrzycowa ).
Dodatkowo od niedawna ruszył nasz sklep internetowy w którym można znaleźć profesjonalne produkty do stylizacji paznokci. W przyszłości mamy też zamiar podjąć współpracę z innymi firmami kosmetycznymi by móc rozszerzać swój asortyment i trafiać tym samym do jak największej ilości klientów.

Osoba do kontaktu:

Daniel Oleszczuk

Adres:

Sosnowa 5/LU6
80-251 Gdańsk

Dane firmy:

Fanaberia Daria Oleszczuk
Sosnowa 5/LU6
80-251 Gdańsk
NIP: 957-110-94-04
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl