Kancelaria Prawa Kanonicznego

logo-Kancelaria Prawa Kanonicznego
Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego powstała w listopadzie 2016 r. z myślą o osobach poszukujących fachowej pomocy prawnej za rozsądną cenę w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, często błędnie określanych jako tzw. „rozwód kościelny” lub „unieważnienie ślubu”.
W 2015 r. Kamil Dziura uzyskał zatwierdzenie kompetentnej władzy kościelnej do pełnienia funkcji adwokata przy Sandomierskim Sądzie Biskupim, a następnie przy Sądzie Kościelnym Diecezji Radomskiej.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?


  • bezpłatne konsultacje w zakresie prawa kanonicznego

  • dzielenie się doświadczeniem, jak w ok. 2 lata (bez znajomości oraz ogromnych pieniędzy na reklamę) zbudować firmę na niszowym rynku, która jest rozpoznawalna wśród lokalnej społeczności i nieustannie rozwija swą działalność na okoliczne województwa

  • jakich błędów unikać na początku działalności na „specyficznym” rynku usług prawnych i nie wydawać tysięcy złotych na nieefektywną reklamę

  • jak uczyć się znajdować czas dla rodziny (gdy rozpoczynałem działalność, żona urodziła córkę i niedługo potem wyprowadziliśmy się od rodziców).

Opis firmy

Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego działa na radomskim rynku usług prawnych od ponad 2 lat. Doświadczenie zawodowe właściciel zdobywał w Kurii Diecezji Radomskiej, Sandomierskim Sądzie Biskupim i kancelarii prawnej z Warszawy.
Po ukończeniu studiów prawniczych i uzyskaniu tytułu naukowego licencjata prawa kanonicznego od 2015 r. pełni funkcję adwokata kościelnego przy Sądzie Kościelnym Diecezji Radomskiej i Sandomierskim Sądzie Biskupim. Współpracuje także z Sądem Metropolitalnym Warszawskim oraz Sądem Metropolitalnym w Krakowie, jako adwokat ad causam. Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju.

W 2017 r. Kamil Dziura ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Od początku kariery zawodowej współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi, zdobywając doświadczenie procesowe w innych dziedzinach prawa. Chętnie włącza się w edukację prawną, konferencje naukowe i lokalne akcje społeczne, których celem jest podnoszenie świadomości prawnej społeczeństwa.
Od października 2018 r. funkcjonuje filia Kancelarii w Tarnobrzegu, która powstała w odpowiedzi rosnące zainteresowanie fachowymi usługami prawnymi w zakresie prawa kanonicznego w woj. podkarpackim i świętokrzyskim.

Właściciel Kancelarii, kierując się wszechstronną wiedzą prawniczą, doświadczeniem procesowym, indywidualnym podejściem do potrzeb klientów, bezpieczeństwem danych osobowych i zasadami etyki, zapewnia profesjonalne wsparcie merytoryczne na każdym etapie kościelnego procesu małżeńskiego.
Mając na uwadze wygodę klientów istnieje możliwość płatności w ratach i w walucie obcej oraz kartą i BLIK-iem (Kancelaria wyposażona jest w terminal płatniczy).
Ponadto, współpracując merytorycznie z adwokatami i radcami prawnymi, oferuje także doradztwo prawne i fachową pomoc w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych i administracyjnych. Owocuje to rosnącym zaufaniem i pozytywnymi ocenami wśród klientów.

Osoba do kontaktu:

Kamil Dziura

Adres:

Wernera 5/35
26-600 Radom

Dane firmy:

Kamil Dziura Kancelaria Prawa Kanonicznego
Wernera 5/35
26-600 Radom
NIP: 948-243-39-65
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl