Allcare

logo-Allcare
Jesteśmy firmą działającą w branży profesjonalnego i kompleksowego utrzymania czystości, utrzymania terenów zielonych i usług ogrodniczych. Od początku istnienia nieustannie dbamy o jakość naszych usług. Wieloletnia praktyka zawodowa naszego personelu pozwala efektywnie wykonywać powierzone nam obowiązki. Naszą domeną jest kreatywność i budowanie usługi w oparciu o precyzyjne oczekiwania naszych Klientów. Dążymy do tego, by być rozpoznawalnym na rynku jako godny polecenia lider w swojej dziedzinie.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mogę służyć pomocą w ramach branży cleaningu, ochrony osób i mienia, wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy dla przedsiębiorstw.

Opis firmy

CO ROBIMY

Specjalizujemy się w kompleksowym utrzymaniu czystości w budynkach oraz terenach zewnętrznych. Jesteśmy gotowi podjąć się pełnienia usług w zakresie sprzątania obiektów komercyjnych, mieszkań, domów, osiedli mieszkaniowych, ambasad, sklepów, siłowni, szkół, itp. Chcemy, aby świadczone przez nas usługi spełniały w jak najlepszym stopniu oczekiwania naszych Klientów.

DODATKOWO

Świadczymy szereg usług dodatkowych, związanych z utrzymaniem czystości i nie tylko: mycie okien i fasad alpinistycznie oraz z użyciem sprzętu wysokościowego, mycie i doczyszczanie elewacji, kompleksowe sprzątanie poremontowe, pranie wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej, czyszczenie i konserwacja (olejowanie) powierzchni drewnianych, doczyszczanie i impregnacja posadzek, ciśnieniowe mycie powierzchni (kostka brukowa, kamień, klinkier), odśnieżanie dachów, zabezpieczenia przed ptakami (kolce), zaopatrzenie biur w materiały higieniczne.

PRACOWNICY

Wychodzimy z założenia, że to ludzie tworzą filar firmy. Nasz personel jest odpowiednio dobierany i wykwalifikowany. Są to osoby z polecenia, którym temat sprzątania nie jest obcy. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w zakresie stosowania środków chemicznych na odpowiednich nawierzchniach oraz właściwego i efektywnego używania maszyn. Dbamy, by w zespole panowała dobra atmosfera która przenosi się na efekty pracy.
Zieleń na obsługiwanych przez nas nieruchomościach znajduje się pod stałym nadzorem dyplomowanych ogrodników (mgr. inż. architekt krajobrazu, mgr. inż. ogrodnictwa), posiadających wieloletnie doświadczenie w zawodzie.
Każdy z naszych pracowników ma jednakowe, opatrzone logiem firmy ubranie, co pozwala odróżnić ich od osób postronnych w miejscu świadczenia usługi.

KONTROLA

W drodze o jakość naszych usług kładziemy szczególny nacisk na kontrolę. Każdy z obsługiwanych przez nas obiektów posiada swojego koordynatora, który na bieżąco nadzoruje prace serwisu sprzątającego i jest w stałym kontakcie z Klientem. Wypracowaliśmy sobie skuteczne metody weryfikacji i rozliczania pracowników z powierzonych im obowiązków.

UBEZPIECZENIE

Jakość i zadowolenie Klientów jest dla nas równie ważne, jak ich poczucie bezpieczeństwa. W związku z tym posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w pełnym zakresie prowadzonej działalności, na kwotę 200000 zł.

Osoba do kontaktu:

Piotr Chmielarz

Adres:

Witolińska 4/82
04-185 Warszawa

Dane firmy:

Allcare Piotr Chmielarz
Witolińska 4/82
04-185 Warszawa
NIP: 113-186-25-01
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl