LIGIER Polska

logo-LIGIER Polska
Firma LIGIER Polska (AUTOMICRO sp. z o. o.) jest importerem Ligier Group w Polsce.
Działamy w dwóch obszarach, przede wszystkim dostarczamy samochody dla kierowców od 14 roku życia, a ponadto – specjalistyczne skutery elektryczne dla firm kurierskich.
Samochody dla nastolatków to ciągle nowość w Polsce, chociaż Ligier produkuje je od blisko 30 lat, a w krajach takich jak Francja lub Włochy są one codziennością.
Specjalistyczne trzykołowe skutery elektryczne Pulse3, to autorski projekt fabryki Ligier. Skutery dedykowane są kurierom.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Poza kwestiami wynikającymi ze specjalizacji firmy chętnie pomogę w kwestiach związanych z wprowadzaniem procedur lub organizacji serwisu (obsługi posprzedażnej pojazdów lub maszyn).

Opis firmy

Samochody Ligier i Microcar dla nastolatków to ciągle nowość w Polsce. Wiemy jednak, że dla naszych klientów jest to rozwiązanie ich problemów komunikacyjnych. Cieszy nas rosnąca popularność tych pojazdów w Kraju oraz fakt, że nasze marki regularnie przodują w statystykach rejestracji pojazdów tego typu.

Specjalistyczne trzykołowe skutery elektryczne Pulse3, to autorski projekt fabryki Ligier. Idealnie wpisują się one w aktualne zmiany rynku transportu i rosnącą popularność elektromobilności. Tym bardziej warto docenić, że projekt powstał w roku 2011! Skutery Pulse3 dedykowane są listonoszom i kurierom ale gama ich zastosowań jest o wiele szersza.

Fabryka Ligier jest również twórcą i producentem autonomicznego pojazdu elektrycznego EZ10 (marka Easy Mile). Pojazdy te cieszą się rosnącym zainteresowaniem na całym świecie.

Firma LIGIER Polska (AUTOMICRO sp. z o. o.) jest importerem Ligier Group w Polsce. Działamy w niewielkim zespole współpracując z rosnącą siecią dealerów, serwisów autoryzowanych i partnerskich oraz punktów handlowych.

Jako importer:

- zapewniamy naszym partnerom: wsparcie i szkolenia techniczne oraz produktowe, dostępność nowych samochodów, podstawowy zapas części zamiennych, a także prowadzimy sprawy gwarancyjne;

- występujemy jako strona wobec instytucji odpowiedzialnych za regulacje prawne oraz wykonawstwo przepisów dotyczących naszych produktów: Ministerstwo Infrastruktury, Instytut Transportu Samochodowego, wydziały komunikacji, stacje diagnostyczne

- pracujemy z Klientami prywatnymi sprzedając samochody oraz prowadząc wsparcie posprzedażne,

- podejmujemy działania marketingowe nie tylko w celu bezpośredniego zwiększenia sprzedaży, ale również w celu popularyzacji idei samochodów dla nastolatków.

Nieustannie szukamy partnerów, zapraszam więc do rozmowy!

Osoba do kontaktu:

LIGIER Polska

Adres:

Powsińska 69/71
02-903 Warszawa

Dane firmy:

AUTOMICRO sp. z o. o.
Domaniewska 47
02-672 Warszawa
NIP: 521-376-92-99
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl