Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Jałowiec

logo-Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Jałowiec
Zapewniamy doradztwo prawne, przygotowywanie dokumentów prawnych związanych z prowadzeniem firmy oraz reprezentowanie przed sądem w sprawach gospodarczych. Specjalizujemy się w windykacji należności, umowach najmu, umowach handlowych, odszkodowaniach komunikacyjnych oraz obsłudze prawnej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Przede wszystkim możemy pomóc w zapobieganiu przyszłym problemom prawnym poprzez przygotowanie odpowiednich umów zabezpieczających Twoje interesy oraz sprawdzenie wiarygodności Twoich kontrahentów.

Jeżeli chcesz wynająć lokal dla swojej firmy i zaadaptować go na swoje potrzeby, pomożemy Ci wynegocjować takie warunki umowy, które zabezpieczą Cię przed niespodziewaną podwyżką czynszu lub rozwiązaniem umowy przed ustalonym terminem jej obowiązywania. Warto o to zadbać, aby nie utracić klientów przywiązanych do danej lokalizacji Twojej firmy.

Jeżeli Twój kontrahent nie płaci należności po upływie terminu do zapłaty oraz nie reaguje na przypomnienia o płatności, możemy pomóc w odzyskaniu długu i obciążyć Twojego dłużnika kosztami odzyskiwania należności.

Opis firmy

Naszą misja jest zapewnienie przedsiębiorcom rozwiązań prawnych umożliwiających swobodne i bezpieczne prowadzenie działalności gospodarczej.

Kancelaria koncentruje się na świadczeniu pomocy prawnej mikro, małym i średnim przedsiębiorcom wyłącznie w ściśle określonych dziedzinach prawa. Jesteśmy przekonani, że tylko takie podejście zapewnia profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy możliwość dojazdu do naszych Klientów na terenie Lublina na umówione spotkanie bez dodatkowych opłat.

Kancelaria nie pobiera żadnych opłat wstępnych za pierwsze spotkanie przed ustaleniem wynagrodzenia i zleceniem sprawy przez Klienta.

U nas z góry będziesz wiedział, w jakim przedziale cenowym zostanie wykonana nasza usługa.

Osoba do kontaktu:

Arkadiusz Jałowiec

Adres:

Fryderyka Chopina 32/25
20-023 Lublin

Dane firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Jałowiec
Fryderyka Chopina 32/25
20-023 Lublin
NIP: 946-233-86-95
REGON: 061630541
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl