Maro Trans

logo-Maro Trans
Nasza firma, Maro Trans, od 2004 roku jest jedną z większych firm pilotujących w Polsce. Prowadzimy również myjnię samochodową.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące organizacji transportów, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy.

Opis firmy

Nasze usługi charakteryzują się nowoczesnością i profesjonalizmem. Do obsługi logistycznej, pilotażu, objazdów tras dysponujemy samochodami spełniającymi wszystkie normy przewidziane przez ustawodawcę. Organizujemy kompleksową obsługę dla transportów ponadnormatywnych (organizacja zezwoleń, objazdy tras oraz pilotaż również BF-3). Dodatkowo świadczymy usługi w ramach myjni samochodowej.

Nasze usługi to :

-Wycena poszczególnych elementów dla przebiegu transportu.

-Dostosowanie optymalnej i bezpiecznej trasy dla Państwa transportu.

-Uzyskiwanie zezwoleń na przejazdy ponadnormatywne w: Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji, Austrii, Holandii, Belgii, Francji, Danii, Węgrzech, Rumuni oraz krajach Bałkańskich. Ponadto na wschodzie Europy: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Rosja, Białoruś, Ukraina.

-Wykonywanie objazdów tras wraz z potrzebną dokumentacją.

-Pomoc w uzyskiwaniu ekspertyz mostowych dla transportów, które tego wymajają.

-Profesjonalny pilotaż pojazdów nienormatywnych na terenie Polski oraz Niemiec, a także pomoc w organizacji pilotażu na terenie Europy.

-Wszelkie usługi w ramach myjni samochodowej.

Zapewniamy pewność, rzetelność i obowiązkowość, a przede wszystkim udaną współpracę na szeroką skalę.

Osoba do kontaktu:

Marek Walczak

Adres:

Magazynowa 21
40-424 Katowice

Dane firmy:

Firma Usługowo-Handlowa Maro Trans Walczak Marek
Ziembowa 3
40-777 Katowice
NIP: 954-134-81-33
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl