Venus

logo-Venus
Od kilkunastu lat prowadzimy salon fryzjerski. Jesteśmy rodzinną firmą, w której od wielu lat pracują Ci sami ludzie.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie porozmawiamy o branży usług i jak utrzymać wysoki poziom cen podczas gdy konkurencji wciąż przybywa (na przestrzeni lat w pobliżu powstało zapewne około 30 innych salonów, z którymi musieliśmy konkurować).

Opis firmy

Każdego dnia z uśmiechem na twarzy dbamy o to, żeby Klient wyszedł od nas nie tylko zadowolony z nowej fryzury, ale również wypoczęty i w dobrym humorze. Tworzymy zgrany zespół, zarażając miłą i rodzinną atmosferą naszych klientów.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami. Pracujemy w oparciu o doskonałej klasy produkty pielęgnacyjne, które zapewniają pełne zadowolenie Klienta.

Jeśli szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego, fachowców kochających swoją pracę oraz miłej atmosfery, trafiłeś pod właściwy adres.

Osoba do kontaktu:

Antonina Denisiuk

Adres:

Jutrzenki 10/28B
20-576 Lublin

Dane firmy:

NETECOSMETICS ANTONINA DENISIUK
Jutrzenki 10/28A
20-576 Lublin
NIP: 712-243-74-63
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl