Gnatyshyn Academy

logo-Gnatyshyn Academy
Gnatyshyn Academy łączy w sobie cały pakiet usług dla podniesienia jakości salonów fryzjerskich w całej Polsce.


Akademia powstała z bardzo prostej przyczyny – brakiem profesjonalistów w branży fryzjerskiej.


Fryzjerzy są artystami, więc pomagamy im zostać właścicielami biznesów.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Uczeszemy do każdego rodzaju sesji zdjęciowych dla reklamy Waszych firm.

Opis firmy

W 2012 roku salon Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie, dzisiaj, w zenicie roku 2019 Gnatyshyn jest znaną marką wśród fryzjerów z całej Polski.

· Salony fryzjerskie w Warszawie i Wrocławiu.

· Akademia fryzjerska, która w roku 2018 wyszkoliła ok. 2000 fryzjerów z Polski i z za granicy. Prowadzimy szkolenia z zakresu fryzjerstwa, biznesu, oraz obsługi klienta.

Gnatyshyn Academy to nie po prostu kolejna szkoła fryzjerska. To miejsce gdzie przedstawiane są solidne podstawy i każdy udoskonala swój warsztat. Nasze metody nauczania zostały specjalnie opracowane tak, aby kursant w oparciu o nasze techniki strzyżeń mógł rozwijać własny styl. Wyznaczyliśmy sobie wysokie standardy nauczania, pracujemy w małych grupach, stawiamy na maksimum praktyki przy czym każdy ma możliwość pracy we własnym tempie.

Gnatyshyn Academy to miejsce wymiany doświadczeń, nasi instruktorzy są nieustannie aktywni w branży fryzjerskiej, pozostajemy na bieżąco z trendami na świecie i sami je kreujemy. Wciąż szukamy nowych wyzwań, liczne nagrody i rosnące zainteresowanie naszymi kursami są tego dowodem.

· Producent narzędzi fryzjerskich Gnatyshyn Tools. W naszej ofercie są między innymi nożyczki z japońskiej stali Hitachi, szczotki z naturalnym włosiem dzika, oraz folie fryzjerskie.

· Dystrybutor najlepszych grzebieni na świecie, japońskiej marki Y.S. Park

· Dystrybutor firmy kosmetyków fryzjerskich NYCETo dynamiczny rynek, w którym trzeba cały czas być na bieżąco, dlatego każdy absolwent naszej Akademii może po kursie liczyć na pomoc opiekuna, żeby zachować aktualny stan wiedzy i móc weryfikować w praktyce pozyskaną naukę.

Osoba do kontaktu:

Andrii Gnatyshyn

Adres:

Pasaż Ursynowski 9/U1
02-784 Warszawa

Dane firmy:

G beauty Volodymyr Gnatyshyn
Pasaż Ursynowski 9/U1
02-784 Warszawa
NIP: 754-294-11-68
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl