Nesta

logo-Nesta
Specjalizujemy się w konstrukcjach i elementach stalowych.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Oferujemy wiedzę z zakresu konstrukcji i elementów stalowych i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.

Opis firmy

Charakterystyka:

Nesta jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na rynku od roku 2017. Specjalizujemy się w produkcji i modernizacji urządzeń i elementów ze stali węglowej oraz ze stali kwasoodpornych o bardzo wysokiej jakości wykonania które są wykorzystywane w przemyśle budowlanym, farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym. Firma Nesta gwarantuje szybkie i terminowe wykonanie zleconych prac.

Profesjonalny zespół:

Służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem. Źródłem naszego sukcesu są ludzie. Starannie dobrany zespół pracowników cechuje rzetelność i profesjonalizm. Aby jak najlepiej służyć Państwu pomocą, wciąż pogłębiamy naszą wiedzę na temat produktów i usług z naszej oferty

Park maszyn:

Posiadamy maszyny oraz urządzenia umożliwiające produkcję elementów/konstrukcji od cięcia poprzez gięcie, toczenie, frezowanie, spawanie aż do malowania, co pozwala nam na kompleksowe wykonywanie naszych usług w możliwie najszybszym czasie.

Osoba do kontaktu:

Dominik Sakłak

Adres:

Długa 88
32-830 Wojnicz

Dane firmy:

Nesta S.C.
Długa 88
32-830 Wojnicz
NIP: 873-326-17-46
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl