MyLOFT

logo-MyLOFT
Pracownia aranżacji wnętrz i elewacji MyLOFT mgr inż Izabela Koziołek-Wojtas to zespół wykwalifikowanych projektantów otwartych na potrzeby Klientów marzących o pięknych wnętrzach. Naszym filarem jest projektowanie i aranżacja wnętrz i elewacji, ale prowadzimy również konsultacje wnętrzarskie i wspieramy naszych Klientów w całym procesie remontowym.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jeśli ktokolwiek z uczestników chciałby odświeżyć lub całkiem odmienić wnętrze, którym się otacza, aby wspierało go każdego dnia, było dopasowane do potrzeb i usposobienia to serdecznie zapraszamy. Pomożemy zaplanować remont, aby przebiegł szybko i bezstresowo w satysfakcjonującym efektem końcowym.

Opis firmy

MyLOFT mgr inż Izabela Koziołek-Wojtas to zespół projektantów wspierający Inwestorów w procesie remontowym. Firma funkcjonuje od 2013 roku. Spełniamy marzenia osób, które tęsknią za przestrzenią dopasowaną do ich potrzeb, trybu życia i usposobienia.
Projektujemy i aranżujemy wnętrza i elewacje, układamy plan remontowy, harmonogram prac, przygotowujemy listę zakupów, którą Inwestor powinien zrealizować aby remont przyniósł spodziewane efekty. Analiza przebiegu remontu jest bardzo szczegółowo przygotowywana, aby maksymalnie zminimalizować stres, czas i koszty realizacji projektu i aby Klient mógł cieszyć się swoim wymarzonym wnętrzem przez długie lata.

Osoba do kontaktu:

Izabela Koziołek-Wojtas

Adres:

Ogrodowa 2a
98-200 Sieradz

Dane firmy:

MyLOFT mgr inż. Izabela Koziołek-Wojtas
Nowowiejskiego 12
98-200 Sieradz
NIP: 827-205-50-19
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl