EQUITANDUM

logo-EQUITANDUM
Z pasji do koni i podróży powstał pierwszy polski serwis rezerwacyjny wyjazdów jeździeckich EQUITANDUM, którego misją jest promocja turystyki jeździeckiej jako aktywnej formy wypoczynku. Naszym celem jest ułatwianie wyszukiwania i rezerwacji wyjazdów z możliwością jazd konnych lub nauki jazdy i obcowania z końmi.

Współpracujemy z gospodarstwami agroturystycznymi i hotelami, które prowadzą stadniny. Dostępne wyjazdy są oferowane w pakietach z noclegami, wyżywieniem i jazdami konnymi.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jak znaleźć w sobie odwagę, aby rzucić się w coś nowego. Jak znajdować w sobie siłę i motywację, aby codziennie rozwijać całkiem nowy produkt na polskim rynku.

Opis firmy

Misją EQUITANDUM jest promocja turystyki jeździeckiej poprzez ścisłą współpracę z ośrodkami jeździeckimi. Najważniejsze w oferowanych miejscach dla nas jest podejście do koni i gości. Gdy te dwa elementy są na miejscu, nad resztą możemy popracować wspólnie - ofertą, terminami, ceną itd. A spanie na sianie ma swoich amatorów :) Jeszcze jak jest pyszne, swojskie jedzenie, to wyjazdy są niezapomniane. Chcemy promować te miejsca, które są godne polecenia pod kątem wypoczynku, kultury, oraz wartości, które pielęgnują - te miejsca, w które sami chętnie wracamy.

Współpraca z ośrodkami opiera się wyłącznie na prowizji, dzięki czemu możemy osiągać sytuację „win-win” - gdy są rezerwacje to obie strony zyskują, w przeciwnym razie ośrodek nie ponosi żadnych kosztów. Jednak zyskuje od nas dodatkowy kanał promocji w Polsce i za granicą.

Oferta w serwisie składa się z obecnie oferowanej oferty ośrodków jeździeckich, która sprzedawana jest po tej samej cenie oraz oferty dedykowanej wyłącznie dla klientów EQUITANDUM. Taki system prezentowania oferty ma na celu ułatwienie klientom rezerwacji wszystkich dostępnych pobytów w ośrodkach jeździeckich, a ponadto również zachęcić do sprawdzenia oferty prezentowanej wyłącznie przez serwis rezerwacyjny.

Ze względu na konieczność weryfikacji nie tylko noclegu, ale również koni pasujących do umiejętności jeździeckich danego klienta, proces rezerwacji wyjazdu jest podzielony na 4 etapy, gdzie najpierw I) klient wypełnia formularz rezerwacyjny wybierając konkretny wyjazd i opisując siebie jako jeźdźca, II) EQUITANDUM potwierdza z ośrodkiem dostępność wyjazdu pod kątem konkretnych wymagań klienta, III) klient otrzymuje potwierdzenie rezerwacji wraz z informacją o płatności, IV) klient opłacana wyjazd i otrzymuje potwierdzenie stanowiące dowód zawarcia umowy. W zależności od czasu pomiędzy rezerwacją a wyjazdem klient wpłaca zaliczkę, a następnie pozostałą kwotę lub od razu całość wartości pobytu.

Każdy ośrodek jest opisany pod względem dostępnych pokoi, udogodnień (internet, parking, przyjazd z psem/koniem), transportu publicznego oraz dodatkowych atrakcji na miejscu i w okolicy. Ponadto wyszczególniamy możliwość przyjazdu osób niejeżdżących konno.

Wszystkie wyjazdy oferowane przez ośrodki jeździeckie są w pakietach, aby jak najbardziej ułatwić klientom decyzję o wyborze pobytu, podczas którego nie musi sobie zaprzątać już niczym głowy, tylko cieszyć się obcowaniem z naturą podczas podróży na końskim grzbiecie.

Osoba do kontaktu:

Barbara Szwarc

Adres:

Bukowińska 2/51
02-703 Warszawa

Dane firmy:

EQUITANDUM Barbara Szwarc
Bukowińska 2/51
02-703 Warszawa
NIP: 521-383-64-52
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl