Mebelmark

logo-Mebelmark
Nasza firma zajmuje się produkcją mebli łazienkowych od 1997 roku. Od samego początku koncentrowaliśmy się na tworzeniu produktów solidnych i trwałych.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu, a nasz przedstawiciel na pewno pojawi się z indywidualna ofertą, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Opis firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli łazienkowych od 1997 roku. Od samego początku koncentrowaliśmy się na tworzeniu produktów solidnych i trwałych. Zasięgiem działania obejmujemy cały kraj, a od 2012 roku, także wybrane obszary Europy.


Do tworzenia mebli używamy tylko wysokiej jakości materiałów, które gwarantują niezawodność i trwałość naszych produktów. Każdy mebel poddawany jest kontroli jakości na różnych etapach produkcji, a także przed wysłaniem do klienta. Na bieżąco wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne i unowocześniamy park maszynowy, co przekłada się na stale podnoszącą się jakość wykonania.


Nie boimy się też wyzwań, jakimi są meble na zamówienie klienta. Zatrudniamy stolarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią zrealizować wszystkie Państwa pomysły, oraz doradzić najlepsze rozwiązania. Do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.


Nasi handlowcy i przedstawiciele mają indywidualne podejście do każdego klienta. Starają się pomóc, w miarę możliwości z ewentualnymi problemami i odpowiedzą na wszystkie pytania klienta. Nasze kontakty handlowe opieramy na zasadzie partnerstwa, uciekając od modelu bezdusznej korporacji.
Od 2013 roku zajęliśmy się także produkcją mebli kuchennych, biurowych, pokojowych i szaf wnękowych na wymiar klienta. Nasi fachowcy zajmą się projektem i pomiarem u klienta. Dysponujemy szerokim wyborem płyt meblowych, blatów kuchennych, frontów lakierowanych i foliowanych, a także akcesoriów meblowych i sprzętu AGD. Wszystko to można zobaczyć w naszym otwartym w 2014 roku Salonie Firmowym w Zgierzu.


Najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci hurtowi i indywidualni, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Osoba do kontaktu:

Bartosz Róg

Adres:

Dąbrowskiego 5
95-100 Zgierz

Dane firmy:

Mebelmark Krzysztof Róg
Aleksandrowska 26
95-100 Zgierz
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl