Profina

logo-Profina
Naszą misją jest tworzyć wartościowe materiały edukacyjne dla dzieci. Chcemy zaciekawić każde dziecko otaczającym je światem, chcemy pomóc mu aktywnie się rozwijać, odnajdować swoje pasje, w sposób przyjemny zdobywać wiedzę i umiejętności. Wierzymy, że dzięki odpowiednim materiałom dzieci będą uczyły się nowych rzeczy z ochotą i radością, będą czyniły szybkie postępy, co wpłynie na ich wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. A to z kolei pomoże im odnosić sukcesy w dorosłym życiu.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Wiemy, jak trudno pogodzić jest prowadzenie firmy z wychowaniem dzieci. I jedno, i drugie wymaga czasu i zaangażowania. Dzięki naszym materiałom przedsiębiorcy nie będą musieli tracić czasu na szukanie mądrego i rozwijającego zajęcia dla swoich dzieci. Można wydrukować w dogodnym momencie ciekawe łamigłówki lub ćwiczenia i poświęcić pół godziny na zrobienie ich wspólnie z dzieckiem :). Będzie to efektywnie spędzony czas poświęcony rodzinie. Dla Coraz Lepszych Przedsiębiorców mamy specjalny rabat 40%.

Opis firmy

Od 11 lat opracowujemy różnorodne materiały edukacyjne dla dzieci, oferując je w naszym serwisie. Startowaliśmy od poziomu przedszkolnego i wczesnoszkolnego, aktualnie stopniowo poszerzamy ofertę o klasy starsze. Tworzymy pomoce wizualne, ciekawe ćwiczenia, łamigłówki, zadania różnego typu – zarówno w formie arkuszy do wydruku, jak i gier online. Stworzyliśmy też dla naszych użytkowników całą serię Generatorów Arkuszy – to nasze autorskie narzędzia, które umożliwiają rodzicom i nauczycielom samodzielne tworzenie ćwiczeń dla dzieci (np. Generator Arkuszy ze szlaczkami, Generator Arkuszy do nauki pisania itd.).

Mimo że z założenia serwis był kierowany wyłącznie do rodziców, aktualnie korzystają z niego także przedszkola, szkoły, świetlice, biblioteki i domy kultury, także terapeuci pracujący z różnymi dysfunkcjami u dzieci. Bardzo nas cieszą pochlebne opinie naszych abonentów, ale jeszcze bardziej uszczęśliwia nas to, że tworzone przez nas materiały są uwielbiane przez dzieci, o czym wielokrotnie informowali nas rodzice i nauczyciele. Tego typu informacje zwrotne sprawiają, że wiemy, że SuperKid.pl spełnia swoje zadanie i to nam daje motywację do dalszych wysiłków.

Jesteśmy świadomi tego, że każde dziecko jest inne i ma inne potrzeby, dlatego staramy się te różnorodne potrzeby dostrzegać i zaspokajać. Stąd w naszym serwisie tak olbrzymi wybór materiałów, a wiele z nich jest w kilku wersjach do wyboru, na różnych poziomach, by mogły z nich korzystać dzieci o różnych możliwościach i predyspozycjach. Co tydzień dodawane są kolejne nowości, wciąż realizujemy nowe pomysły.

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszym materiałom dzieci chętniej podejmują trud nauki, szybciej i łatwiej zdobywają brakujące im umiejętności, a przede wszystkim – że ta nauka sprawia im radość i przyjemność.

Osoba do kontaktu:

Jolanta Gajda

Adres:

Skarbka 18
60-348 Poznań

Dane firmy:

Profina Jolanta Gajda
Os. Chrobrego 2/5
60-681 Poznań
NIP: 886-128-75-79
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl