TreningBiegacza.pl

logo-TreningBiegacza.pl
Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej oraz zarażanie ideą biegania ludzi bez względu na wiek, predyspozycje i miejsce. Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu całej ekipy TreningBiegacza.pl mamy zaszczyt pracować z największą i najaktywniejszą społecznością 272 000 fanów na Fanpage na Facebooku. Działamy zarówno w kanale B2B jak i B2C. Chcemy zostać największym w Polsce dostarczycielem motywacyjnych i edukacyjnych materiałów cyfrowych służących rozwojowi świadomości istnienia kultury fizycznej.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Dzięki serwisowi mamy szansę dotarcia do 1,5 mln użytkowników rocznie. To stwarza szereg możliwości działań reklamowych, zarówno w kanale B2B jak i B2C (nowe produkty, elektroniczne kursy wideo etc.) Jesteśmy otwarci na współpracę pośrednictwa sprzedaży produktów i akcesoriów pasujących do branży sportowej. Jako wydawnictwo mamy możliwość pomocy w stworzeniu książki oraz dotarciu do szerokiego grona odbiorców.

Opis firmy

Dwanaście lat minęło jak jeden dzień. Przeszliśmy bardzo długą drogę. Od bloga, opisującego pasję jednego człowieka, do serwisu, który tworzony jest przez kilkudziesięciu pasjonatów biegania, odwiedzanego przez 1,5 mln użytkowników rocznie.

Nieustanny wzrost liczby użytkowników oraz przeobrażenie w pełnoprawny biznes, dały nam możliwość znalezienia się w świecie przedsiębiorców, a tym samym współpracy z czołowymi markami sportowymi świata: Nike, adidas, Compressport, New Balance, Salomon, Altra i wiele innych. Szczycimy się tym, że wszyscy ci producencie są naszymi klientami nieprzerwanie od wielu lat, a naszym celem jest poszerzanie ich grona o równie znamienite marki.

Nie chcemy jednak pozostawać tylko w świecie działań B2B. Zdajemy sobie sprawę z potęgi społeczności, którą udało nam się zgromadzić. Stąd też chcemy się również rozwijać w kierunku różnego rodzaju produktów cyfrowych oraz książek, które mają pomóc realizować naszą misję krzewienia kultury fizycznej. Na razie wydaliśmy dwie książki: Jak zacząć biegać oraz Ile sił w głowie, ale lista pomysłów na kolejne pozycje jest długa.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do aktywnych fizycznie osób, które mają wiedzę i chcą ją przekazać do szerokiego grona odbiorców, jak i firm potrzebujących wsparcia zasięgowego z wykorzystaniem platformy TreningBiegacza.pl o specyficznej grupie odbiorców.

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli jakoś możemy sobie nawzajem pomóc!

Osoba do kontaktu:

Przemysław Niemczuk

Adres:

Szarych Szeregów 29/1
58-150 Strzegom

Dane firmy:

Athlete sp. z o.o.
Modrzewiowa 9
58-100 Świdnica
NIP: 884-276-19-10
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl