Rewit

logo-Rewit
Zarządzanie przedsiębiorstwem w dzisiejszych czasach wymaga od menedżerów szerokiej wiedzy nie tylko o rynku (klienci, konkurencja), ale również o sytuacji wewnątrz firmy. Od audytora oczekuje się więc rzetelnej informacji o stanie firmy w kontekście kluczowych działań jednostki, doradztwa oraz wsparcia. REWIT jest nie tylko odpowiedzią na pytanie o stan firmy, ale również źródłem korzyści wynikających z unikalnej, interdyscyplinarnej wiedzy oraz doświadczenia. Skupiamy się na rozwiązaniach, które gwarantują bezpieczeństwo prowadzonego biznesu, optymalizują koszty oraz podnoszą kulturę biznesu. Każdego dnia pomagamy budować i rozwijać biznes naszym klientom. Bierzemy aktywny udział w procesach stając się istotnym ogniwem podnoszącym wartość firmy. Bazując na wartościach takich, jak: zaufanie, otwartość , rzetelność oraz lojalność tworzymy długofalowe relacje oferując realne wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Grupa REWIT działa na rynku od 1994 roku świadcząc profesjonalne usługi księgowe oraz doradcze w oparciu o nowoczesne metody i formy działania. Wieloletnie doświadczenie, specjaliści posiadający aktualną wiedzę w zakresie przepisów, wdrażanie nowoczesnych systemów i procedur księgowych optymalizujących czas obsługi, szeroki wachlarz usług to nasze atuty. Świadczymy usługi na terenie Polski Północnej (Gdańsk, Gdynia), Polski Centralnej (Warszawa, Łódź), Polski Południowej (Katowice, Bielsko-Biała, Kraków).
PROWADZENIE KSIĘG RACHUNKOWYCH ORAZ OUTSORSING USŁUG W BIURZE KLIENTA
PODATKI, DORADZTWO, REPREZENTACJA W SPORACH
DORADZTWO BIZNESOWE, HR
USŁUGI ATESTACYJNE
SZKOLENIA I COACHING
OBSŁUGA PROCESÓW BIUROWYCH
OPTYMALIZACJE ORAZ POMOC W ROZWOJU SFERY B+R
W swoim codziennym działaniu kierujemy się wartościami, które kształtują nasze relacje z Klientami:
• rzetelność i uczciwość,
• profesjonalizm oparty na wiedzy merytorycznej,
• elastyczność w dostosowaniu do potrzeb,
• odwaga w nowych wyzwaniach.

Opis firmy

Misją REWIT jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu. Nowoczesna, bezpieczna rachunkowość, optymalne podatki oraz koszty, wzrost kultury biznesu oraz poziomu wiedzy biznesowej – to priorytety, które sobie wyznaczyliśmy wierząc, że ich wdrożenie przyczyni się do rozwoju nie tylko nas i naszych klientów ale również całej społeczności. XXIV lata działalności na polskim rynku to zaufanie wielu klientów oraz stała praca nad podniesieniem jakości oraz poszerzeniem zakresu świadczonych usług poprzez wzrost kompetencji naszych specjalistów. GRUPA REWIT powstała w 1994r na silnym fundamencie wiedzy oraz długoletniego doświadczenia głównego księgowego, biegłego rewidenta i biegłego sądowego Lucyny Witek. Dzisiaj, działamy w siedmiu biurach w Polsce (Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków) zatrudniając blisko 100 ekspertów. W rankingu Dziennika „Rzeczpospolita” REWIT co roku plasuje się w czołówce firm audytorskich i doradców podatkowych . Jesteśmy jedną z największych firm audytorskich w kraju ze 100% polskim kapitałem. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oferujemy także usługi księgowe, doradztwo podatkowe, audyty wewnętrzne, pomoc w uzyskaniu dotacji, doradztwo biznesowe, szkolenia (podatkowo-księgowe oraz rozwojowe), mentoring oraz coaching. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, przekonani, że nasza wiedza, unikalne doświadczenie oraz wypracowane narzędzia w praktyczny sposób będą nie tylko wsparciem, ale także realnie wpłyną na rozwój Państwa firmy podnosząc jest wartość.

Osoba do kontaktu:

Piotr Witek

Adres:

Starodworska 1
80-137 Gdańsk

Dane firmy:

REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci sp. z o.o.
Starodworska 1
80-137 Gdańsk
NIP: 584-045-41-83
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl