Szkoła Językowa The Palms

logo-Szkoła Językowa The Palms
Nauka języków z przyjemnością to filozofia działania szkoły językowej The Palms. Nie obiecujemy, że nauczysz się języka w trzy miesiące, ale możemy obiecać, że wytrwasz w nauce i osiągniesz sukces. Tylko nauka, która sprawia przyjemność daje efekty!

Czy to jest kurs dla dzieci, młodzieży, czy dla dorosłych na każdą lekcję lektorzy The Palms przygotowują plany zajęć, które opierają się o pięciogwiazdkową metodę nauczania („Five Stars Method”) i zapewniają dynamiczną, pełną powtórek lekcję.

Zapraszamy do The Palms w Miasteczku Wilanów, ul. Sarmacka 22 lokal 135 oraz na Kabatach, al. KEN 19.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zapraszamy uczestników Programu z Warszawy do podjęcia nauki języków obcych w naszej szkole w Wilanowie lub na Kabatach (bardzo blisko stacji metra), a wszystkich uczestników z całej Polski zachęcamy do wspólnej nauki podczas wakacji – w Londynie lub na Malcie.

Opis firmy

Szkoła językowa The Palms powstała w 2011 roku w sercu Miasteczka Wilanów w Warszawie przy ul. Sarmackiej 22. Od 3 lat również działa z sukcesem na Kabatach przy al. KEN 19. Szkoła bardzo szybko zyskała grono zwolenników, którzy ponieśli w świat wieść o tym, że The Palms oferuje jedyną w swoim rodzaju, bardzo skuteczną naukę języków z przyjemnością.

W ofercie szkoły znajdziemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na każdą lekcję w kursie lektorzy The Palms przygotowują plany zajęć, które opierają się o pięciogwiazdkową metodę nauczania („Five Stars Method”) i zapewniają dynamiczną, pełne powtórek zajęcia. Nie obiecujemy, że nauczysz się języka w 3 miesiące, ale możemy obiecać, że wytrwasz w nauce i osiągniesz sukces. Tylko nauka, która sprawia przyjemność daje efekty!

W szkole językowej The Palms można uczyć się w grupach lub indywidualnie. Najpopularniejszy jest język angielski, aczkolwiek coraz częściej uczymy się języka niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego. W dzisiejszych czasach angielski jest niezbędnym językiem komunikacji w świecie, ale wysokie pozycje w wielu firmach zdobywają osoby, które władają dwoma lub trzema językami obcymi.

W szkole pracuje ponad 30 nauczycieli o różnych specjalizacjach językowych i pedagogicznych. Pieczę nad ich pracą sprawuje trzyosobowy zespół metodyczny pod kierownictwem Katarzyny Zarosińskiej, Dyrektora Szkoły i certyfikowanego Metodyka PASE, autora programów „Akiki’s Playhouse” dla dzieci oraz „Surfing Paradise” dla młodzieży, eksperta w tematyce użycia gier językowych i autorki bloga igraszki-jezykowe.pl

Szkoła The Palms dodatkowo współpracuje z wysokiej klasy szkołami zagranicznymi - The Burlington School of English z Londynu oraz MaltaLingua z St.Julian’s na Malcie. W obu miejscach organizowane są obozy letnie i indywidualne wyjazdy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy do The Palms. Nauka języków „pod palmami” to prawdziwa przyjemność!

Pełne dane kontaktowe:

Współwłaściciele:
Małgorzata Wróblewska, tel. 661204200, email: m.wroblewska@thepalms.edu.pl
Katarzyna Zarosińska, tel. 661204208, email: k.zarosinska@thepalms.edu.pl

Obsługa klienta w siedzibie szkoły:
Wilanów: tel. 22 258 58 02, email: wilanow@thepalms.edu.pl
Ursynów: tel. 22 415 55 50, email: ursynow@thepalms.edu.pl

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Wróblewska

Adres:

Al. KEN 19
02-797 Warszawa

Dane firmy:

The Palms Sp. z o.o.
Sarmacka 22/lokal 135
02-972 Warszawa
NIP: 951-234-33-86
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl