Primadent

logo-Primadent
Naszym najważniejszym celem jest pełna satysfakcja wszystkich Pacjentów oraz oferowanie najwyższej jakości usług stomatologicznych. W Klinice Primadent wybitni specjaliści pracują na wspólny sukces, jakim są zdrowe zęby i piękny uśmiech naszych Pacjentów. Od początku działalności olbrzymi nacisk kładziemy na najwyższe standardy pracy, nowoczesne wyposażenie, najnowsze metody leczenia oraz cykliczne szkolenia całego personelu. Dzięki temu wachlarz świadczonych przez nas usług stale wzrasta.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mamy 18 letnie doświadczenie w prowadzeniu wielospecjalistycznej Kliniki stomatologicznej, chętnie podzielimy się wiedzą z zakresu stomatologii.

Opis firmy

Klinika Stomatologiczna Primadent to centrum stomatologiczne na miarę europejskich obiektów. To jedna z najnowocześniejszych (pod względem medycznym, technologicznych oraz architektonicznym) placówek stomatologicznych w Polsce. Naszym celem jest leczyć i obsługiwać Pacjentów tak, jakbyśmy to my sami siedzieli na fotelu dentystycznym. Zależy nam na zaufaniu Pacjentów, dlatego cały team kliniki stanowią doświadczeni profesjonaliści, którzy chcą by Pacjent rozumiał proces leczenia. Na całym zespole ciąży ogromna odpowiedzialność. Pacjenci muszą wiedzieć, że mogą z zaufaniem oddać się w ręce naszych lekarzy, których wiedza, profesjonalizm i pasja będą gwarancją dobrze przeprowadzonego leczenia. Primadent to jedna z nielicznych klinik w Polsce zapewniająca pełną kompleksowość leczenia. Najnowocześniejszy sprzęt gwarantuje bezbolesność, komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Bezustannie inwestujemy w swoja wiedzę, podnosimy umiejętności u najlepszych specjalistów, praktyków i wykładowców, uznanych nie tylko w Polsce ale i na świecie, aby w pełni korzystać z najnowocześniejszych metod leczenia. Dzięki temu możemy gwarantować naszym Pacjentom najwyższy poziom leczenia stomatologicznego. Przyjeżdżają do nas Pacjenci z całej Polski i z zagranicy. Dzięki ich uśmiechom po zakończonym leczeniu czujemy, że nasza praca ma sens i znaczenie.

Osoba do kontaktu:

Iwona Cierplikowska

Adres:

Zenitowa 15
35-301 Rzeszów

Dane firmy:

NZOZ Primadent s.c.
Zenitowa 15
35-301 Rzeszów
NIP: 813-300-50-93
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl