ASK Architekt

logo-ASK Architekt
Kreujemy przestrzeń z myślą o kliencie. Zajmujemy się projektowaniem budynków pod indywidualne zamówienie - stawiamy sobie za cel tworzenie eleganckich, bezpiecznych, ciepłych i trwałych budynków, ale na pierwszym miejscu w naszej pracy są potrzeby i marzenia naszych klientów. Dążymy do tworzenia domów i budynków o prostych formach, proporcjonalnych, z dużą ilością światła. Projektujemy tak, aby nasi klienci mogli w spokoju i z przyjemnością spędzać czas w swoim budynku.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania architektonicznego, zapraszamy z pytaniami takimi jak: Gdzie i jak pozałatwiać materiały wyjściowe? Jak się przygotować do procesu projektowania? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy.

Opis firmy

W zalewie sztampowych, powtarzalnych projektów stawiamy na oryginalność i kreację.

Wychodzimy z założenia, że udany budynek to taki który jest dopasowany do potrzeb użytkownika.

Podczas pracy staramy się wyobrazić sobie życie człowieka w naszym budynku. Czy będzie wygodnie i przestrzennie? Czy pomieszczenia mają ładny widok z okna? Czy budynek pasuje do okolicy? Czy nasz klient będzie korzystał z budynku z przyjemnością? Czy stworzyliśmy budynek w którym będzie ciepło, sucho i bezpiecznie? Czy stworzona przez nas przestrzeń będzie funkcjonalna? Czy budynek jest prosty w budowie? Czy przestrzeń jest dobrze wykorzystana? Pracując nad każdym tworzonym przez nas projektem stawiamy sobie wiele pytań, tak aby stworzyć dla naszego klienta jak najlepszy budynek.

Dążymy do tworzenia form prostych, ale nie prostackich. Nasi klienci mogą liczyć na to, że budynek będzie ładny i elegancki, o dobrych proporcjach, wykończony naturalnymi, przyjemnymi w dotyku, szlachetnymi materiałami wykończeniowymi – drewnem, cegłą, kamieniem.

Projektujemy domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, oraz obiekty użyteczności publicznej. Nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc w obsłudze projektowej. Na początek wytłumaczymy jak należy przygotować się do całego procesu powstawania projektu. Następnie stworzymy wizję budynku, tak aby powstała ładna i funkcjonalna forma. Przygotujemy projekt techniczny i w imieniu klienta uzyskamy pozwolenie na budowę. Stworzymy również projekt wykonawczy, tak aby budowa przebiegła bezproblemowo i bezstresowo. Wesprzemy również inwestora na etapie realizacji wyjaśniając podczas wizyt na placu budowy wszelkie wątpliwości i ustalając ewentualne zmiany lub korekty w projekcie.

Powiedz nam jaki budynek Ci się marzy i pozwól nam stworzyć dla siebie przestrzeń.

Osoba do kontaktu:

Szymon Kuhn

Adres:

Wassowskiego 12/29
80-225 Gdańsk

Dane firmy:

ASK Architekt Szymon Kuhn
Wassowskiego 12/29
80-225 Gdańsk
NIP: 113-240-49-99
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl