KONKRET sp. z o.o.

logo-KONKRET sp. z o.o.
KONKRET sp. z o.o. jest innowacyjną firmą prowadzącą działalność w zakresie pośrednictwa finansowego od 2009 roku. Stale budujemy zaufanie naszych klientów, oferując najwyższą jakość obsługi oraz gwarancję rzetelności świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał od nas ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Wysoka efektywność, dopasowanie rozwiązań do wymagań rynku i klientów, poszanowanie zasad prawa i współżycia społecznego to gwarancja, jaką daje nasza firma.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

KONKRET służy pomocą i radą przy zawieraniu pożyczek/kredytów lub innych rozwiązań finansowych dla osób indywidualnych oraz firm. Generalnie nie odwracamy się od nikogo, kto od nas potrzebuje pomocy

Opis firmy

Zaspokojenie potrzeb finansowych swoich klientów to cel, do którego dąży KONKRET. Stale pracujemy nad tym, aby klient nie wyszedł od nas z pustymi rękami. Poprzez stworzenie szerokiej oferty produktowej (od własnych produktów do produktów firm współpracujących) dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał od nas ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy klient jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie można wobec niego zastosować standardowych rozwiązań. Konkretne rozwiązanie dla konkretnego problemu to nasz chleb codzienny, dzięki któremu każdego dnia możemy rozwijać się dla zadowolenia naszych klientów.

Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego naszą działalność prowadzimy zgodnie z Ustawą o Kredycie Konsumenckim, a dane osobowe klientów przetwarzane są zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Jesteśmy otwarci i mówimy o wszystkim, dlatego nie ukrywamy przed klientem prawdy (choćby mogła być najgorsza) dotyczącej oferowanych produktów.

Wysoka jakość oferowanych usług oraz ich kompleksowość jest gwarancją spełnienia wymagań i oczekiwań klientów. Dążeniem firmy jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów oraz utrzymanie i umacnianie pozycji firmy na rynku usług finansowych. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług, co realizować będziemy poprzez:

* rozwój firmy pod kątem spełniania wymagań i oczekiwań klientów
* rozwój firmy pod kątem otwierania kolejnych punktów,
* kulturalną i rzetelną obsługę klienta
* doskonalenie i szkolenie pracowników.

Pragniemy tworzyć otwarte, pozytywne i nastawione na osiąganie sukcesów środowisko pracy. Stawiamy na prosty i zrozumiały przekaz oraz uczciwość względem klienta na każdym etapie kontaktu. Jesteśmy drużyną i gramy zespołowo. Dążymy do tego, aby klient poczuł się cząstką naszej drużyny z chwilą pierwszego kontaktu z nami.

Osoba do kontaktu:

Centrala

Adres:

Goworowska 6A
07-410 Ostrołęka

Dane firmy:

KONKRET sp. z o. o.
Goworowska 6A
07-410 Ostrołęka
NIP: 758-228-97-39
REGON: 141779770
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl