BIG EYE

logo-BIG EYE
Zajmujemy się dostarczaniem stron internetowych (również pod WordPress), portali/serwisów, aplikacji, programowaniem, projektowaniem, SEO oraz Explainer Video.  Od pomysłu do produktu, wg metodologii Customer Development, gdzie najważniejszy jest użytkownik. To właśnie dla niego oraz pod niego kreujemy przedsięwzięcia. To on będzie przyszłym klientem produktu, dlatego uważamy, że jest to najważniejszy element układanki, jaką jest globalna sieć.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla stron internetowych, aplikacji, portali oraz serwisów. Stworzymy Twój wizerunek w sieci, co bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie klientów.

Opis firmy

Firma BIG EYE została założona w 2015 roku, początkowo jako firma nastawiona jedynie na projektowanie graficzne i animację (Explainer Video). Powstała z pasji do tworzenia grafiki użytkowej. Po roku działalności rozszerzyliśmy swoje usługi o programowanie stron www, aplikacji, portali i serwisów, co aktualnie jest naszą główną usługą i na niej opieramy działania marketingowe.
Kierujemy się metodologią Customer Development, która skierowana jest głównie na użytkownika, ponieważ to on jest odbiorcą końcowym produktu. Staramy się, aby nasze projekty jak i ich forma końcowa, były jak najbardziej nowoczesne i innowacyjne. Korzystamy z szeregu rozwiązań, które nie tylko poprawiają wydajność, ale również wpływają na odbiór produktu (UX), co znacząco przekłada się na zainteresowanie w sieci. Liczy się dla nas jakość kodu, ponieważ to dzięki niemu produkt końcowy może być idealnie dostosowany do środowiska w jakim będzie pracował.
Współpracowaliśmy z firmami z różnych stron świata, jak i ze znanymi markami z Polski. Możemy pochwalić się bogatym portfolio i rozwojowymi realizacjami, dzięki którym nasi klienci docenili nasze umiejętności i zaangażowanie.

Osoba do kontaktu:

Andrzej Musioł

Adres:

Staszica 3D/4
66-300 Międzyrzecz

Dane firmy:

BIG EYE DESIGN - Grafika komputerowa Andrzej Musioł
Staszica 3D/4
66-300 Międzyrzecz
NIP: 596-166-74-00
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl