Studio Dotyk

logo-Studio Dotyk
Wierzymy, że w każdym z nas ukryte jest piękno, a my, dzięki naszemu rzemiosłu pomagamy wydobyć je całe. "Studio Dotyk" to salon fryzjersko - kosmetyczny, w którym z najwyższą starannością, włożonym sercem i w miłej atmosferze dokonujemy metamorfoz, koloryzacji, regeneracji i skracania włosów, a także makijaży permanentnych i zabiegów kosmetycznych. To czas nie tylko na zmianę, ale i chwila odpoczynku.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Innym Uczestnikom Programu chętnie przeprowadzę szkolenia branżowe.

Opis firmy

Nasz salon istnieje, ponieważ jesteśmy miłośniczkami fryzjerstwa i kosmetyki. Nasza praca jest dla nas pasją, dla tego regularnie się w niej szkolimy i doskonalimy. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach, a wszystko robimy starannie i precyzyjnie. Każdy klient jest dla nas wyzwaniem, ponieważ wiemy, że każdy jest wyjątkowy.
Zakresem naszych usług fryzjerskich jest: koloryzacja, keratynowe prostowanie, regeneracja, kondycjonowanie, odżywianie, cięcia męskie i damskie, strzyżenie brody, modelowanie i upięcia.
Kosmetyka natomiast oferuje: makijaż permanentny, zabiegi regenerujące i odżywiające twarz , pielęgnacja stóp i dłoni, a także wizaż.
Dopełniając chwilę relaksu podczas zabiegów oferujemy masaże twarzy i głowy, co jest jedną z naszych największych zalet.

Osoba do kontaktu:

Grażyna Sekieta

Adres:

Al. Rzeczpospolitej 1B
80-369 Gdańsk

Dane firmy:

"Studio Dotyk" Grażyna Sekieta
Al. Rzeczpospolitej 1B
80-369 Gdańsk
NIP: 583-220-90-61
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl