Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej

logo-Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej
Jestem radcą prawnym. Pomagam rozwiązywać problemy prawne i unikać ich powstawania. Współpracuję z przedsiębiorcami, w zakresie ich spraw, związanych z działalnością gospodarczą i pomagam im w ich sprawach prywatnych.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mogę pomóc innym Uczestnikom Programu w sprawach związanych z działalnością gospodarczą – np. gdy klient zalega z płatnością, kontrahent nie realizuje umowy, a także w ich sprawach prywatnych. My, nasza rodzina i firma, to często naczynia powiązane i problemy w jednej kwestii mogą rodzić kolejne. Zapraszam do kontaktu. Czasem nawet krótka rozmowa może pomóc – wyjaśnić wątpliwości, czy wskazać pominięte zagrożenia.

Opis firmy

Moją kancelarię uruchomiłam w 2011 roku. Zostałam radca prawnym trochę z przypadku. Dzięki temu przypadkowi mam szczęście wykonywać jeden z najlepszych zawodów na świecie.
Po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie wybrałam aplikację prokuratorska i z zawodem prokuratora wiązałam swoją przyszłość. Ściganie przestępców, obrona pokrzywdzonych – to była moja misja, moja pasja. Byłam przekonana o słuszności wyboru swojej drogi zawodowej i z radością występowałam przed sądem. W styczniu 2007 roku miałam jednak wypadek. W jego wyniku jestem niepełnosprawna i poruszam się na wózku. Ze względu na mój stan zdrowia uznano, że nie jestem zdolna do pełnienia obowiązków prokuratora i wysłano na rentę.
To dlatego zostałam radca prawnym. Jako radca prawny mogę wykonywać podobne obowiązki – chronić interesy osób, które zwracają się do mnie o pomoc. Z tą sama pasją, z jaką kiedyś broniłam porządku prawnego, teraz bronię interesów moich klientów.
Pomagam, udzielając konsultacji prawnych, przygotowuje dokumenty i opinie prawne, oraz reprezentuję Klientów, pilnując ich praw w sprawach cywilnych (rodzinne – darowizny, spadki, alimenty, umowy majątkowe małżeńskie i przedmałżeńskie, sprawy o zapłatę, dochodzenie praw z tytułu zawartych umów), administracyjnych (odszkodowanie od gminy, podważanie decyzji administracyjnych) i karnych (obrona pokrzywdzonych).
Aby skorzystać z konsultacji, trzeba się wcześniej umówić, uzgadniając termin. Konsultacje odbywają się podczas bezpośredniego spotkania w kancelarii i w formie online – podczas rozmowy telefonicznej.
Moim zadaniem w sprawach klientów jest precyzyjnie ustalić i przeanalizować wszystkie szczegóły, a następnie poprowadzić proces, negocjacje, czy inną konkretną sprawę tak, by jak najpełniej zabezpieczyć interes Klienta.

Osoba do kontaktu:

Monika Orłowska

Adres:

Batalionów Chłopskich 6
27-600 Sandomierz

Dane firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej
Batalionów Chłopskich 6
27-600 Sandomierz
NIP: 864-165-00-49
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl