Decolor Home&Garden

logo-Decolor Home&Garden
Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz i ogrodów. Projektujemy i aranżujemy. Wsłuchując się w potrzeby klienta, pomagamy odnaleźć i precyzyjnie określić rodzaj i styl wystroju wnętrza, doradzając w doborze mebli i dekoracji. Posiadamy szeroki wybór mebli tapicerowanych, oświetlenia, tapet i tkanin. Wykonujemy meble na zamówienie wg indywidualnych potrzeb Klienta. Z nami urządzisz wnętrze od podstaw.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zajmujemy się wyposażaniem wnętrz i ogrodów, oferując meble i dodatki sprawdzonych i cenionych marek francuskich, belgijskich, holenderskich i skandynawskich producentów.
Doradzamy w tym zakresie, wybierając meble, oświetlenie, dekoracje oraz kolory spójne z charakterem Klienta i aktualnymi trendami.
Pomagamy odnaleźć i precyzyjnie określić rodzaj i styl wystroju wnętrza, który będzie dla Niego w pełni satysfakcjonujący.
Służymy również pomocą przy przearanżowaniu wnętrza już istniejącego.
Urzeczywistniamy pasję tworzenia niezwykłych i wysmakowanych wnętrz, które z nami można urządzić od podstaw.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Opis firmy

Firma Decolor Home&Garden powstała w 1999r. jako odpowiedź na rosnące wymagania Klientów poszukujących oryginalnych mebli i dodatków, dobrze zaprojektowanych i wykonanych, tworzących spójny, niepowtarzalny klimat polskich wnętrz i ogrodów.
I tak od prawie 20. lat zajmujemy się wyposażaniem wnętrz i ogrodów.
Swoją ofertę poszerzyliśmy o projektowanie, dzięki czemu wsłuchując się w potrzeby Klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dla Niego mebel marzeń.
Doradzamy w zakresie aranżacji wnętrz i ogrodów, wybierając meble, oświetlenie, dekoracje oraz kolory, spójne z charakterem Właściciela i najnowszymi trendami na rynku wnętrzarskim. Pomagamy odnaleźć i precyzyjnie określić rodzaj i styl wystroju wnętrza, który będzie dla Niego w pełni satysfakcjonujący.
Służymy również pomocą przy przearanżowaniu wnętrza już istniejącego.
Jako jedyni w Polsce oferujemy produkty Marc O'Polo Home, które dostępne są w naszym salonie. Posiadamy szeroki wybór mebli tapicerowanych firmy Mti Furninova, oświetlenia, tapet i tkanin dekoracyjnych. Charakteryzuje nas wysoka jakość produktów oraz sprawdzeni i rzetelni dostawcy.
Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami mebli ogrodowych: Cane-line, Borek, Max&Luuk, Sika Design, Castle Line oraz mebli i dodatków do wnętrz: Eichholtz, Amadeus, Jolipa, Pomax, Simla, Bloomingville, Paradise, Dekoma, Clarke&Clarke, Light&Living, Fameg, Hilding, Italvelluti, Mti Furninova, Ridex, Riverdale, O'Polo, Pip Studio, Casadeco, Casamance, Caselio, Van Roon, Orac, NMC, Elstead, BTC, Novodworski.
Meble do wnętrz wykonane są drewna dębowego, olchy, fornirów, MDF malowanego na kolory z palety RAL i NCS. Specjalizujemy się w stylu klasycznym ale w nowoczesnym wydaniu, lubimy wnętrza eklektyczne, skandynawskie. Natomiast meble ogrodowe zrobione są ze szlachetnego drewna teakowego, niezawodnych plecionek doskonale imitujących rattan, stali nierdzewnej, aluminium oraz luksusowej i wodoodpornej tkaniny sunbrella.
Zapewniamy kompleksowe wyposażenie salonu, jadalni, sypialni, gabinetów, pokoi dziecięcych i kąpielowych, łazienek, ogrodów.
Wszystkie nasze propozycje łączy wysoka jakość wykonania i wyjątkowa dbałość o szczegóły.

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Adaszewska-Rajpert

Adres:

Wiertnicza 105
02-952 Warszawa

Dane firmy:

DECOLOR Agnieszka Adaszewska-Rajpert
Chyliczki, Wschodnia 23
05-500 Warszawa
NIP: 123-054-42-18
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl