BRAD

logo-BRAD
Rejestracją pojazdów zajmujemy się od 2001 roku. Zdobyta, praktyczna wiedza jest naszym niebagatelnym atutem. Wiemy jakie dokumenty są potrzebne przy prowadzeniu każdej sprawy, wiemy ile to będzie trwać i ile kosztować.
Jako firma długo istniejąca na rynku, zajmująca się kompleksową obsługą rejestrowania pojazdów sprowadzanych zza granicy i wszystkich związanych z tym czynności, łącznie z tłumaczeniem dokumentów, pragniemy zaznaczyć, że zajmujemy się również ubezpieczeniami samochodowymi, co w Gdańsku wraz z pozostałymi usługami czyni nas liderem.
Tłumaczenie dokumentów samochodowych to ważny element procedury rejestracji pojazdu, ale także jego kupna i sprzedaży. Dlatego też nasza działalność skierowana do mieszkańców Gdańska, obok rejestracji pojazdów, sprowadza się właśnie do kompleksowego proponowania wykonania tłumaczenia dokumentów w opcjach:
-Tłumaczenie przysięgłe przez tłumacza przysięgłego,
-Tłumaczenie bez klauzul.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Korzystając z naszych usług nie trzeba się już martwić o wypełnianie formularzy, tłumaczenia dokumentów zwykłe, czy przysięgłe oraz stanie w długich urzędowych kolejkach. Wystarczy złożyć podpisy na pełnomocnictwach niezbędnych do załatwienia sprawy w urzędach, a my w profesjonalny sposób zarejestrujemy Twój pojazd, w razie potrzeby robiąc tłumaczenie dokumentów samochodowych, potem tablice rejestracyjne dostarczymy pod wskazany adres.

Opis firmy

U nas mogą Państwo złożyć zlecenie na wykonanie całej procedury rejestracyjnej co pozwoli uniknać straty cennego czasu, oraz wszelkich problemów towarzyszących przy załatwianiu spraw związanych z rejestracją pojazdu. Na życzenie wykonamy od razu tłumaczenia dokumentów samochodowych (potrzebnych do rejestracji). Specjalizujemy się w formalnosciach dotyczacych pojazdów wszelkiego rodzaju (samochody, motocykle, quady, pojazdy specjalne, przyczepy, kempingi).
Świadczymy usługi doradcze, związane z wyborem szerokiej gamy ubezpieczeń. Wyjaśniamy, na czym każde polega i jakie korzyści może odnieść klient z ich zakupu. Zajmujemy się ubezpieczeniem pojazdu od początku do końca – klient jedynie, z naszą pomocą, musi podjąć decyzję dotyczącą wybranych elementów ubezpieczenia, a wybierać jest w czym.
Tłumacz przysięgły od lat współpracujący z naszą firmą, chętnie sporządzi mieszkańcom Gdańska profesjonalne tłumaczenia przysięgłe lub zwykłe w następujących językach europejskich:
-Tłumaczenie dokumentów w angielskim (lub dialekcie amerykańskim),
-Tłumaczenie dokumentów w duńskim,
-Tłumaczenie dokumentów we flamandzkim,
-Tłumaczenie dokumentów w francuskim,
-Tłumaczenie dokumentów w hiszpańskim,
-Tłumaczenie dokumentów w holenderskim,
-Tłumaczenie dokumentów w niemieckim,
-Tłumaczenie dokumentów w szwedzkim,
-Tłumaczenie dokumentów we włoskim.

Skorzystanie z naszych atrakcyjnych usług na tłumaczenia w Gdańsku jest prostsze niż myślisz, ponieważ siedziba firmy BRAD mieści się w budynku Wydziału Komunikacji naszego Urzędu Miejskiego.
Tłumaczenie dokumentów w Gdańsku z nami to pewność poprawności i zysk!

Osoba do kontaktu:

Łukasz Bąkowski

Adres:

Andrzeja Struga 16/102
80-116 Gdańsk

Dane firmy:

BRAD Sp. z o.o.
Andrzeja Struga 16/102
80-116 Gdańsk
NIP: 583-319-82-99
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl