Agencja Interaktywna BEFORE AFTER

logo-Agencja Interaktywna BEFORE AFTER
Od 2012 r. pozycjonując w Google oraz projektując strony internetowe pomagamy innym firmom osiągnąć swój sukces w sieci. Nie jesteśmy korporacją, a kilkuosobową Agencją Interaktywną, która może pochwalić się fajnym zgranym zespołem i wieloma ciekawymi pomysłami.
Nasi klienci wybierają nas głównie dlatego, że … „można się do nas dodzwonić”! Tak, to właśnie bezpośredni oraz dobry kontakt z klientami w dużej mierze przyczynia się do sukcesu wielu prowadzonych rozmów i negocjacji.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Utworzeniu nowej strony internetowej, pozycjonowaniu jej w Google oraz prowadzeniu kampanii reklamowych w Google AdWords. W tym także zakresie możemy udzielić konsultacji.

Opis firmy

Strony internetowe i pozycjonowanie w Google. Tak najprościej możemy opisać czym się zajmujemy.
Te dwa elementy to nasz obszar skupienia. Strony www tworzymy w oparciu o Wordpress’a. Znamy go od podszewki, staramy się mieć własny wkład w jego rozwój oraz udostępniamy własne rozwiązania w katalogu bezpłatnych wtyczek oraz motywów Wordpress.
Nie pracujemy na akord. Kontrahenci, którzy z nami współpracują cenią sobie nasze podejście do biznesu. Zależy im na długotrwałych relacjach ze sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami, dokładnie tak jak i nam.
Dzięki temu, że możemy spokojnie planować długotrwałe wspólne działania. Realizowane projekty mają wtedy szanse aby spełniać stawiane przed nimi oczekiwania.
Nie realizujemy projektów „na szybko”, za to wolimy wdrażać je sprawnie i „na gotowo”. Tak aby dostarczać produkty kompletne, sprawdzone i bezpieczne.
Mówimy po polsku, co nie jest dzisiaj codziennością. Staramy się objaśniać zawiłe kwestie w zrozumiały dla laika sposób. Współpraca ze świadomymi klientami jest znacznie bardziej efektywna a co najważniejsze przyjemniejsza i łatwiejsza.

Osoba do kontaktu:

Kamil Winiszewski

Adres:

Poznańska 62/16
60-853 Poznań

Dane firmy:

Agencja Interaktywna BEFORE AFTER
Poznańska 62/16
60-853 Poznań
NIP: 926-159-89-52
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl