KODMET

logo-KODMET
P.H.U. KODMET działa na rynku od ponad 25lat. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną narzędzi,elektronarzędzi systemów zamocowań, osprzętu ogrodniczego, artykułów ściernych oraz metalowych takich jak śruby, gwoździe, wkręty, kotwy, kołki itp. Naszym atutem jest szeroki wachlarz produktów jakiego próżno szukać u konkurencji. Nasi pracownicy służą radą opartą o wiedzę praktyczną.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jeżeli prowadzisz firmę budowlaną, remontujesz mieszkanie, majsterkujesz lub potrzebujesz narzędzi do prac na działce zapraszamy do naszego sklepu.

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KODMET Tadeusz Kodorski powstało w Mrągowie w 1992 roku jako mała jednoosobowa firma, która miała zaopatrywać lokalne przedsiębiorstwa w artykułu metalowe. Dzięki determinacji i pasji właściciela asortyment firmy poszerzał się, a hurtownia otworzyła się na sprzedaż detaliczną. Obecnie w naszym sklepie można znaleźć ponad 10000 produktów z branży budowlanej i narzędziowej.
Współpracujemy m.in. z:
Pro Sp. z o.o., Sata, Beta, Knipex, Fischer, Schmith, Wurth, Proline, Honniton, CMT,SAIT

W naszej firmie stawiamy na dobrą relację z klientem dlatego nasi pracownicy służą fachową poradą opartą o wiedzę techniczną.
Chętnie realizujemy nietypowe zlecenia.

Osoba do kontaktu:

Tadeusz Kodorski

Adres:

Mrongowiusza 81a
11-700 Mrągowo

Dane firmy:

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE
Mrongowiusza 81a
11-700 Mrągowo
NIP: 742-000-51-20
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl