Nestor

logo-Nestor
Jesteśmy grupą 15 młodych, dynamicznych księgowych świadczących usługi dla wielu firm z Zielonej Góry oraz okolic.
Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, powierzając nie tylko dokumenty księgowe, ale i wiele firmowych tajemnic. Tylko zadowolenie Klientów z naszych usług spowodowało ciągły rozwój naszej firmy.
Księgowość i podatki to nasza pasja, to świadomy wybór drogi zawodowej. Dlatego też w pełni angażujemy się i z zapałem podchodzimy do każdego zleconego zadania.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Uczestnikom Programu możemy pomóc w księgowości i finansach, zarówno komercyjnie, ale także społecznie.

Opis firmy

Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych! To przede wszystkim wiedza z wielu gałęzi prawa. Główny dział naszego biura zaspokaja potrzeby tych przedsiębiorców dla których najkorzystniejszym rozwiązaniem jest profesjonalny i rzetelny outsourcing usług księgowych.
Jednym z bardzo ważnych aspektów pracy naszego biura jest umiejętność obsługi ewentualnych kontroli podatkowych lub skarbowych. Księgowa zatrudniona w firmie na etacie spotyka się z kontrolą podatkową raz na kilka lat albo i rzadziej. Księgowe w naszej firmie obsługują od kilkunastu do kilkudziesięciu kontroli w roku, co powoduje, że dużo sprawniej bronią efektów swej pracy.
Obsługa finansowo - księgowa świadczona przez Biuro Rachunkowe "NESTOR" to znacznie więcej niż zapisanie odpowiednich dokumentów na konta księgowe lub do rubryk księgi przychodów i rozchodów.
Aby prawidłowo zaksięgować dokumenty obrazujące operacje gospodarcze Państwa firmy, pracownik naszego biura musi podjąć szereg często trudnych decyzji. Niejednokrotnie decyzje te podejmowane są kolektywnie lub po zasięgnięciu opinii prawnika - specjalisty prawa podatkowego.
W Biurze Rachunkowym NESTOR prowadzimy Państwu wszystkie niezbędne ewidencje.
Sporządzamy plany kont, wszystkie wymagane prawem deklaracje i sprawozdania, które na czas dostarczane są do odpowiednich urzędów. Przygotowujemy dla Klientów różnorodne (w zależności od potrzeb) sprawozdania finansowe. W pełni obsługujemy ewentualne kontrole Państwa firmy, a jeśli trzeba to reprezentujemy w postępowaniu podatkowym.
Zapewniamy badanie sprawozdań finansowych przez biegłych rewidentów i aktywnie w takim badaniu uczestniczymy. Udzielamy wreszcie Państwu wszelkich niezbędnych porad i wyjaśnień.
Istnieje również możliwość zlecania nam usług w konkretnym zakresie, np. tylko prowadzenie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji VAT-7, prowadzenie kadr i płac.

Osoba do kontaktu:

Aleksandra Kucharzyk

Adres:

Sulechowska 6/1
65-119 Zielona Góra

Dane firmy:

Nestor Sp. z o.o.
Sulechowska 6/1
65-119 Zielona Góra
NIP: 929-183-12-87
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl