MetalPasja

logo-MetalPasja
Marka MetalPasja powstała z pasji motosporu i piękna. Wchodząc na rynek doposażeń off road, dostrzegliśmy, iż polscy producenci osprzętu do terenówek nie zwracają uwagi na design, co skutkuje powstaniem, może i praktycznych pod względem użytkowym, ale na pewno nieatrakcyjnych wizualnie pojazdów. My marzyliśmy, aby kroczyć inna ścieżką. Misją naszej marki stała się zmiana oblicza off roadu, czyli kreowanie pojazdów nie tylko użytecznych, ale takich, obok których nie przechodzi się obojętnie. Naszymi realizacjami przekonujemy, iż design jest równie istotny, jak jakość i bezpieczeństwo. Realizowane przez nas projekty odznaczają się innowacyjnym, agresywnym stylem i technologiami, z jakich korzystają inni oraz jakością i precyzją wykonania. Nasze realizacje to “szyte na miarę” customowe pojazdy, z których każdy robi wrażenie, dając nam tym samym ogrom satysfakcji.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Bardzo chętnie podzielimy się wiedzą z zakresu motoryzacji. Opowiemy o naszej pasji jaką jest zmiana oblicza off roadu poprzez kreowanie pojazdów. Zajmiemy się również serwisem Twojego pojazdu, a może nawet zarazimy chęcią udziału w rajdach oraz wyjazdach turystycznych 4x4 :)

Opis firmy

Nasza praca ma jeszcze jedną wartość dodaną- projekty które tworzymy, są spełnieniem marzeń naszych Klientów, ich pasją. Często realizacja terenówki marzeń staje się początkiem nowego sposobu na życie- Właściciele angażują się w życie społeczności off roadowej, poprzez uczestnictwo w rajdach, turystycznych wyjazdach 4x4. Wyprawy terenowe stają się hobby i sposobem na wypoczynek dla całej rodziny, dlatego nasze realizacje służą integracji!
Poza projektami z rozmachem, nasza codzienność kręci się również wokół zwykłego serwisu samochodów, głównie z napędem na cztery koła, ale także "zwyczajnych" osobowych. Prace serwisowe zwróciły naszą uwagę na fakt, iż, o ile wszyscy użytkownicy samochodów wiedzą, że trzeba zmieniać oleje i klocki, mało kto zwraca uwagę na korozję podwozia swojego auta. Widząc zapotrzebowanie rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty profesjonalną konserwację podwozia, uświadamiamy i edukujemy naszych Klientów, jak ważne jest zabezpieczenie pojazdu.
Te ścieżki zaprowadziły nas do kolejnej dziedziny motoryzacji, jaką jest renowacja pojazdów. Przywracanie do życia wspaniałych aut, które często są białymi krukami, daje niezwykłą satysfakcję, a radość Właścicieli jest najlepszą zapłatą za długie godziny pracy. Przy pracach renowacyjnych, tak jak i przy projektach off road, dbamy, aby pojazd wyróżniał się szczegółami, które zindywidualizują jego wygląd. Każda z naszych realizacji to PASJA.

Osoba do kontaktu:

Ilona Jantarska

Adres:

Spacerowa 12
26-050 Zagnańsk

Dane firmy:

Moto Decor Ilona Jantarska
Spacerowa 12
26-050 Zagnańsk
NIP: 657-245-33-90
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl