Zakręcone Chilli

logo-Zakręcone Chilli
Zakręcone Chilli to firma, która ma celu dać niezapomniane wrażenia Twoim kubkom smakowym. Ostrość pochodząca z papryczek chilli zawarta w naszych sosach, pozwoli Ci doświadczyć mocy płynącej prosto z natury. Jednak ostrość to nie wszystko, bo każdy z naszych sosów ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny smak.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Produkujemy zdrowe sosy bez konserwantów dla Klientów indywidualnych oraz dla gastronomii. W sprawach ogrodnictwa chętnie służymy radą, a także wymianą doświadczenia. W razie problemów ze szkodnikami w ogrodzie, doradzimy jak skutecznie i humanitarnie sobie z nimi poradzić :) Zapraszamy do kontaktu.

Opis firmy

Robiąc nasze sosy używamy świeżych i/lub suszonych papryczek chilli razem z nasionami i miąższem, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej Kapsaicyny - czyli całej ich ostrości. Używamy tylko naturalnych składników. Nie dodajemy sztucznych barwników, przeciwutleniaczy, kapsaicyny w proszku ani jej ekstraktu. Pochodzi ona bezpośrednio z ostrych papryk, których używamy do produkcji. Kolor naszych sosów jest zasługą warzyw/owoców/przypraw, z których są zrobione. Zajmujemy się również uprawą własnych papryczek chilli i zachęcamy do tego innych udostępniając gotowe zestawy do hodowli. Za każdym razem gdy otrzymujemy pozytywną opinię od Klienta, jesteśmy dumni, że mamy udział w promowaniu ostrego i jednocześnie zdrowego jedzenia i cieszymy się, że chilli staje się coraz bardziej popularną przyprawą w Polsce.


Bo dobry sos piecze dwa razy ;)

Osoba do kontaktu:

Konrad Starzomski

Adres:

Kosocicka 28
30-694 Kraków

Dane firmy:

ZC Konrad Starzomski
Kosocicka 28
30-694 Kraków
NIP: 661-235-19-98
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl