Pracownia projektowa WNĘTRZA NIEOCZYWISTE

logo-Pracownia projektowa WNĘTRZA NIEOCZYWISTE
„Wnętrza Nieoczywiste” to pracownia projektowania wnętrz, której misją jest tworzenie przestrzeni przyjaznej i sprzyjającej człowiekowi, przestrzeni, w której jest miejsce na wyrażanie siebie i na spotkania z sobą samym.
Mam na imię Ania i jestem architektem wnętrz oraz coachem. To klient jest dla mnie źródłem inspiracji, odbiorcą i centrum, wokół którego układają się poszczególne elementy tworzące jego świat domowy czy środowisko pracy. Dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się poznaję potrzeby klienta, jego marzenia, tęsknoty i tłumaczę je na język rzeczy, język przestrzeni.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie zaproszę Was do rozmowy o wnętrzu… do przyjrzenia się sobie, swoim potrzebom, pragnieniom (nawet tym troszkę zapomnianym…) i odkrycia własnego osobistego i niepowtarzalnego „przepisu” na dom, czy też miejsce, w którym dobrze się pracuje… Mogę też przygotować projekt przestrzeni od koncepcji funkcjonalnej aż po dokumentację wykonawczą. A jeśli, podobnie jak ja, kochacie stare meble z historią, pokażę jak sprawić by stały się prawdziwą ozdobą we wnętrzu jednocześnie go nie przytłaczając… :)

Opis firmy

Jestem architektem wnętrz oraz Home&design coachem. Pasjonuje mnie psychologia środkowiskowa, psychologia wnętrz. Zawsze czułam przestrzeń i instynktownie odbierałam jej nastrój, nie zawsze jednak rozumiałam z czego to wynika. Nieustanna ciekawość otaczającego mnie świata, wrażliwość na detale i zachwyt pięknem wnętrza ludzkiej duszy doprowadziły mnie do miejsca, w którym łączą się moje obydwie pasje – projektowanie wnętrz oraz poznawanie prawdziwego i wyjątkowego człowieka. Tak powstały „Wnętrza Nieoczywiste”. Wsłuchując się w Ciebie, Twoje pragnienia i potrzeby tworzę przestrzeń, która ma Cię wspierać, służyć Ci i być zgodna z Tobą.
Czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie – przestrzeń, w której przebywamy oddziałuje na nas, na nasze samopoczucie, na nasze emocje. Czy przestrzeń, w której codziennie przebywasz oddziałuje wspierając, czy utrudnia, irytuje?
Przestrzeń domowa, a jeszcze bardziej służbowa, biurowa wiele o nas mówi innym. Czy mówi to, co chcielibyśmy przekazać?
Często nie zastanawiamy się nad tym, jak przestrzeń działa na nas samych oraz na inne osoby w niej przebywające. Aby stworzyć przestrzeń wspierającą potrzebujemy zatrzymać się i zajrzeć najpierw do wnętrza własnej duszy, serca. Tam kryją się potrzeby, pragnienia, definicje, wartości, którymi kierujemy się w życiu oraz nasze wspomnienia miejsc magicznych, w których czuliśmy się naprawdę dobrze. To one są fundamentem, na którym buduje się prawdziwy DOM.
Również w wartościach, potrzebach firmy, jej pracowników i klientów kryje się DNA wspierającej przestrzeni salonu urody, biura, punktów obsługi klienta czy wspólnych przestrzeni wypoczynku, w których pracownikom dobrze się pracuje, a klienci dobrze się czują i chcą do nich wracać.

Wśród moich usług znajdziesz:

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
Zapraszam do kontaktu, gdy potrzebujesz projektu wnętrza dostrojonego do siebie. Gdy szukasz pomysłów i inspiracji, gdy nie masz czasu przeglądać wszelkich możliwych opcji i rozważać która z nich będzie korzystniejsza, gdy potrzebujesz zobaczyć na wizualizacji jak będzie wyglądała Twoja przestrzeń, a także, gdy przydadzą się rysunki wykonawcze dla dzielnych ekip remontowo-budowlanych dbających, by projekt stał się rzeczywistością.

DESIGN COACHING
Pomogę, gdy pragniesz odnaleźć siebie w przestrzeni, w której mieszkasz. Jeśli potrzebujesz zmiany w otoczeniu, a nie wiesz od czego zacząć, jeśli czujesz się przytłoczona / przytłoczony i nie możesz ruszyć z miejsca, jeśli brak Ci inspiracji, a Twoja kreatywność usnęła, chętnie zostanę Twoim towarzyszem w drodze do zmiany. Gdy trudno zacząć zmiany w życiu, podjąć ważne decyzje - zmiany w przestrzeni mogą być dobrym początkiem.

WARSZTATY
„Wnętrza nieoczywiste – sztuka projektowania wnętrz sercem”
Zapraszam, jeśli chcesz odkryć, jak przestrzeń Twojego domu może Ci służyć i sprzyjać. Jak może być bardziej spójna z Tobą, jak możesz się lepiej czuć we własnym domu, jak poprzez przestrzeń możesz wspierać swoje dobre samopoczucie, skupienie przy pracy czy proces twórczy oraz jaki jest Twój wyjątkowy i niepowtarzalny osobisty styl.

KONSULTACJE
Jeśli robisz remont i potrzebujesz inspiracji, nie wiesz jakie wybrać kolory, jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność przestrzeni, czy warto inwestować w określone rozwiązania, jakie wnętrzarskie sztuczki sprawią, że będzie Ci się w niej lepiej oddychać, jakie dodatki podkreślą piękno wnętrza Twojego domu, postaram się rozwiać te wątpliwości. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie, pomogę Ci sprawić, aby przestrzeń stała się zapraszająca, a osoby rozważające zakup mogły poczuć się w niej dobrze.

Osoba do kontaktu:

Anna Łuńska

Adres:

Królewiecka 114/1
82-300 Elbląg

Dane firmy:

Pracownia projektowa WNĘTRZA NIEOCZYWISTE Anna Łuńska
Królewiecka 114/1
82-300 Elbląg
NIP: 578-201-46-15
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl