Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Z&K

logo-Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Z&K
Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Z&K od 2007 roku nieustannie świadczy profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia księgowości dla małych i dużych podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Na rynku wyróżnia nas rzetelność, wieloletnie doświadczenie oraz elastyczność i nastawienie na indywidualne potrzeby klienta, które stanowią gwarancję najwyższej jakości usług. Prowadzimy m.in. księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, dokumentację kadrową, rozliczenia ZUS oraz obsługę podatku VAT dla rolników.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie pomożemy we wszystkich kwestiach związanych z podatkami.

Opis firmy

Zajmujemy się zarówno uproszczoną księgowością, jak i kompleksowym prowadzeniem finansów w obszarze wielu różnych branż. Działamy w oparciu o certyfikat Ministra Finansów nr 18857/2007. Posiadamy także ubezpieczenie OC, które gwarantuje naszą pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych rozliczeń.

W zakres naszych usług wchodzi również doradztwo biznesowe, dochodzenie odszkodowań powypadkowych oraz wykonywanie specjalistycznych tłumaczeń w wielu językach, a także prowadzenie szkoleń z zakresu podatków i obsługi kadrowo – płacowej oraz sporządzanie analiz i biznesplanów.

Jako Centrum Obsługi Biznesu współpracujemy z profesjonalistami, dzięki czemu nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać. Realizujemy zlecenia terminowo, cały czas będąc do dyspozycji klientów. Gwarantujemy wysoką jakość usług i sposób współpracy dopasowany do oczekiwań klienta (standardowo w siedzibie firmy lub zdalnie).

Osoba do kontaktu:

Wojciech Jażdżewski

Adres:

Kard. Josyfa Slipyja 1
77-100 Bytów

Dane firmy:

Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Z&K Wojciech Jażdżewski
Kard. Josyfa Slipyja 1
77-100 Bytów
NIP: 842-155-04-52
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl