AmazoniaZoo.pl

logo-AmazoniaZoo.pl
AmazoniaZoo.pl to miejsce dla osób, które pragną karmić zdrowo i naturalnie. Wierzymy, że kluczowe znaczenie dla zdrowia ma dieta. Dlatego, w naszym sklepie stawiamy na ekologiczne i naturalne produkty dla zwierząt. Oferujemy żywność nieprzetworzoną - surową dietę RAW oraz BARF, bogate w mięso karmy mokre i suche, a także przyjazne dla środowiska, nietoksyczne zabawki.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy pomóc w wyborze zdrowej diety, nauczyć właściwie czytać składy karm, zdradzić złe praktyki koncernów zoologicznych.
Sprawić, by Coraz Lepsi Przedsiębiorcy mieli Coraz Zdrowsze Zwierzęta.

Opis firmy

Mało kto ma dziś czas, by gotować dla psa i kota, jak to robiły nasze babcie. Branża zoologiczna stale się powiększa. Niestety zdominowały ją koncerny, którym daleko naturalnych rozwiązań. Kolorowe karmy, sztucznie barwione przysmaki i mnóstwo chemii - tak działa większość producentów.
W AmazoniaZoo.pl podążamy w innym kierunku, w pełni popieramy holistyczne podejście do żywienia zwierząt.
Wybieramy diety, za którymi stoją ludzie, a nie maszyny. Nie polecamy karm komercyjnych, sprzeciwiamy się praktykom dużych koncernów, które produkują jedzenie z najtańszych składników, często szkodliwych dla zdrowia zwierząt.
Specjalizujemy się wyłącznie w naturalnych i ekologicznych produktach.
Nie znajdziesz u nas najbardziej reklamowanych marek, bo ich skład wcale nie jest dobry dla zwierząt. Znajdziesz za to karmy biologicznie odpowiednie, zgodne z ich ewolucyjnym przystosowaniem.
Bogate w mięso, bez produktów ubocznych.

Dlaczego jedzenie ma znaczenie?
Dobra dieta i zdrowy przewód pokarmowy to aż 70% zdrowia Twojego zwierzaka. Coraz więcej zwierząt cierpi na alergię skórną i otyłość, choruje na nerki i trzustkę, głównie przez złą dietę i złej jakości karmy.
Jeśli chcesz, by Twój pies lub kot żył długo i zdrowo, to przyjdź do AmazoniaZoo.pl
Spotkasz ludzi z 15 letnim doświadczeniem, właścicieli 7 kotów i psa. Osoby, które znają branżę zoologiczną i nauczą Cię jak wybierać świadomie i prawidłowo oceniać składy karm.
Cokolwiek wybierzesz z naszej oferty, będzie to zawsze zdrowy wybór.

Osoba do kontaktu:

Wojciech Socha

Adres:

Reymonta 3/7/8
71-276 Szczecin

Dane firmy:

AmazoniaZoo.pl Kornelia Socha
Reymonta 3/7/8
71-276 Szczecin
NIP: 594-152-48-67
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl