Szerytattoo

logo-Szerytattoo
Jesteśmy studiem tatuażu artystycznego w centrum Warszawy. Tworzymy tatuaże z pasją i pasjonujemy się w ich tworzeniu.
SZERYTATTOO nie jest fabryką, gdzie mechanicznie podchodzimy do wykonywania wciąż tych samych wzorów. Cenimy sobie proces twórczy, starając się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Naszym głównym celem jest wykonanie każdemu najlepszego tatuażu, jaki tylko możemy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mamy 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnego studia tatuażu czym zawsze chętnie możemy się podzielić…

Opis firmy

Założycielami i właścicielami studia są Mixer i Aldona "Szery". Jak sami o sobie mówią: team tatuatorsko/hardcorowy - połączenie tatuującej kobiety i hardcorowego perkusisty. Mixer trafił do Aldony bo chciał się tatuować... Aldona trafiła na Mixera bo chciała tatuować. Można rzec ironia losu, ale już od początku znajomości, wiedzieli, że chcą oboje leciutko przewrócić świat do góry nogami. Stworzyć coś niekonwencjonalnego!
Pomysł założenia studia narodził się zupełnie spontanicznie. Pewnego dnia doszli do wniosku, że chcą się realizować w tym, co najbardziej kochają. NAJWAŻNIEJSZE! Uniezależnić się i uwolnić poprzez stworzenie czegoś wyjątkowego... Tak tak... od początku do końca. Oboje są pewni, że tylko poprzez  ideę tworzenia z pasją i pasjonując się w tworzeniu można stworzyć coś niepowtarzalnego.
Tak oto pod koniec roku 2008 powstało Szerytattoo autorskie studio tatuażu w samym centrum Warszawy.

Mamy To Czego Potrzebujesz Kreatywność i Szalone Koncepcje.
Staramy się być studiem, które pobudza kreatywność i wyobraźnie u naszych klientów. Jest to dla nas podstawa współpracy, dzięki której powstają całkiem nowe, oryginalne i niekiedy szalone koncepcje.

Czym Jest Dla Nas Kreatywność? 
To nie tylko twórczość artystyczna, ale przede wszystkim otwartość na indywidualizm i osobliwość naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że pomysłowość, to wynik tego kim jesteśmy; w jaki sposób potrafimy dostrzegać rzeczy. Kreatywność nierozerwalnie wiążę się również z intuicją. Wierzymy, że wychodząc poza strefę komfortu, poza znane schematy i przyzwyczajenia, tworzymy zupełnie nowe idee.
 
Miejsce, Gdzie Czujesz się Jak w Domu
Przede wszystkim uśmiech! Twórczość to odpowiedź na radość i przyjemność! Na swobodne wyrażanie siebie wpływa również klimatyczne, może trochę nieokrzesane, ale inspirujące wnętrze, w którym możesz poczuć się jak w domu. Ta mieszanka wybuchowa pozwala nam pracować na pełnych obrotach i daje wiele obustronnej satysfakcji.

Osoba do kontaktu:

Dariusz Mikołajczyk

Adres:

Smolna 36/9
00-375 Warszawa

Dane firmy:

Szerytattoo Dariusz Mikołajczyk
Smolna 36/9
00-375 Warszawa
NIP: 838-141-12-23
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl