HORTICENTER.PL

logo-HORTICENTER.PL
Centrum Ogrodnicze HORTICENTER.PL to przyjazny sklep dla wszystkich miłośników ogrodnictwa i nie tylko. Mamy ciekawie dobrany asortyment, szybko realizujemy zamówienia, porządnie pakujemy paczki. Chcemy, żeby każde zakupy u nas były przyjemnością i korzyścią dla naszych Klientów.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Z przyjemnością udzielę porad ogrodniczych, chętnie podzielę się również swoimi doświadczeniami dotyczącymi prowadzenia sklepu ogrodniczego.

Opis firmy

Nasze Centrum Ogrodnicze HORTICENTER.PL to przede wszystkim wspaniały zespół ludzi – jako właściciel piszę to o moich Współpracownikach. Myślę, że razem tworzymy Firmę, która jest bardzo przyjazna dla każdej osoby, która się z nią styka – dla Klientów, Współpracowników wewnątrz Firmy, Kontrahentów, Czernichowa (miejscowości w której działamy), a nawet dla Urzędów, które nam pomagają :).

Funkcjonowanie Naszego Sklepu opieramy na wartościach, takich jak szacunek, zaufanie, uczciwość, solidność, partnerstwo. Każdy Klient jest dla nas przede wszystkim człowiekiem, z którym wspólnie możemy zrobić coś dobrego – my ze swojej strony dzielimy się wiedzą, oferujemy towary wysokiej jakości, staramy się ralizować transakcje na najwyższym poziomie z korzyścią dla obu stron. Natomiast Klient sprawia, że możemy istnieć jako Firma i rozwijać się.

Asortyment i inne techniczne informacje szczegółowo opisane są na naszej stronie HORTICENTER.PL.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z Naszym Sklepem, zapraszam również do kontaktu ze mną i Moim Zespołem!

Piotr Tomczyk

Osoba do kontaktu:

Piotr Tomczyk

Adres:

Czernichów 21A
32-104 Koniusza

Dane firmy:

Firma Handlowa "TOMCZYK" Piotr Tomczyk
Czernichów 21A
32-104 Koniusza
NIP: 682-163-57-48
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl