Damian Bryk

logo-Damian Bryk
Prowadzę działalność muzyczną. Skupiam się przede wszystkim na upiększaniu muzyką uroczystości ślubnych oraz na nauce gry na instrumentach klawiszowych, takich jak keyboard, akordeon i fortepian. Dodatkowo zajmuję się również nagrywaniem podkładów oraz prowadzeniem imprez okolicznościowych.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mogę zapewnić muzykę na imprezach firmowych i okolicznościowych jako DJ lub muzyka na żywo.

Opis firmy

Jestem muzykiem i od zawsze chciałem robić coś związanego z muzyką. Kilkanaście lat trwało moje kształcenie związane z nauką gry na instrumentach. Przez ten czas rozwijałem umiejętności gry na akordeonie, fortepianie, keyboardzie oraz organach kościelnych. Teraz tego nie marnuje i sam przekazuję swoim uczniom wiedzę i umiejętności, które zdobyłem w czasie kształcenia.
Kończąc Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie nabyłem dodatkowo odpowiedniej wiedzy i poszerzyłem umiejętności gry na organach kościelnych, dzięki czemu dzisiaj mogę profesjonalnie zajmować się muzyczną oprawą uroczystości ślubnych i innych, związanych z organami kościelnymi.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi poznać potrzeby klientów i dostosować do nich swoją ofertę, aby uczestnicy uroczystości byli zadowoleni z moich usług.
Moja oferta jest ciągle otwarta na nowe propozycje i potrzeby klientów.

Osoba do kontaktu:

Damian Bryk

Adres:

Wojska Polskiego 3/184
37-450 Stalowa Wola

Dane firmy:

Damian Bryk
Wojska Polskiego 3/184
37-450 Stalowa Wola
NIP: 865-256-70-62
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl