KDE Construction

logo-KDE Construction
Firma KDE Construction to firma rodzinna wyodrębniona w 2015 roku z firmy BUD-MEX działającej na rynku europejskim od 1978 roku z naciskiem na rynek brytyjski a przeniesiona na teren RP w 2016 roku. Siedziba firmy mieści się w Bytowie, województwo pomorskie z oddziałem w Szczecinie.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie podzielę się wiedzą jaką zdobyłem w zakresie budownictwa nisko i zeroenergetycznego. Dysponuje wiedzą nie tylko teoretyczną, ale również praktyczna, dzięki czemu jestem w stanie wykluczyć pewne błędy już na poziomie planowania inwestycji, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz zniwelować koszty do minimum.

Opis firmy

Oferta firmy KDE Construction to najlepsze rozwiązanie dla inwestorów pragnących (planujących) zamieszkać w nowoczesnym domu, czyli wygodnie, a zarazem oszczędnie, zdrowo i w zgodzie z naturą. Jesteśmy firmą z doświadczeniem przekazywanym od trzech pokoleń. Działamy na terenie całej Europy zwłaszcza Polski i Wielkiej Brytanii. Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do samego postawienia budynku, ale również niezmiernie zależy nam na tym, aby całe (niełatwe) przedsięwzięcie, jakim jest budowa własnego domu było dla Państwa możliwie jak najlepszym i pozytywnym przeżyciem.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w budowie domów i wdrażania nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie zrealizować Państwa wymarzony dom wedle dowolnych oczekiwań – nie jesteśmy deweloperem do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasza propozycja domów niskoenergetycznych skierowana jest zarówno do klientów poszukujących ciekawych już gotowych rozwiązań architektoniczno-projektowych, które już niedługo przedstawmy na naszej stronie, jak również dla klientów zamierzających zrealizować inwestycję w oparciu o własny wybrany projekt indywidualny.

Nasze doświadczenie pozwala nam z powodzeniem spełniać oczekiwania naszych Klientów, przede wszystkim te, które traktują o posiadaniu własnego domu. Dom szyty na miarę, to idea, w myśl której pragniemy towarzyszyć Klientom na każdym etapie budowy domu tak aby pomagać i doradzać po to, aby inwestycja była możliwie dopasowana do potrzeb każdego z naszych Klientów.

Osoba do kontaktu:

Krystian Szymichowski

Adres:

Hrubieszowska 42/7
71-047 Szczecin

Dane firmy:

KDE Construction Krystian Szymichowski
ks.dr. Bolesława Domańskiego 5/2
77-100 Bytów
NIP: 842-170-95-62
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl