Supermali.pl

logo-Supermali.pl
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż produktów branży dziecięcej, zabawek, artykułów szkolnych. Sprzedaż prowadzimy w naszym sklepie internetowym supermali.pl oraz w sklepie stacjonarnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży wiemy jak ważne jest dostarczenie najlepszej jakości artykułu stworzonego z myślą o bezpieczeństwie i rozwoju najmłodszych. Dokładamy wszelkich starań, by każdy produkt jak najlepiej spełnił swoją rolę i stał się towarzyszem zabawy. Nasz model obsługi opieramy na kontaktach międzyludzkich.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Każdy z Was jest rodzicem, babcią, dziadkiem, ciocią, wujkiem. Każdy z Was ma w swoim otoczeniu supermałego :) i każdy z Was troszczy się o jego rozwój na każdym etapie jego życia. Wiemy też jak niewiele czasu zostaje Ci Przedsiębiorco na szukanie odpowiedniego produktu dla Twojego supermalucha. My jesteśmy tu po to, abyś mógł skorzystać z naszego doświadczenia, a swój wolny czas mógł poświęcić na super zabawę ze swoim supermaluchem :).

Opis firmy

Nasze motto to:
Dzieciaki to nasza pasja

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą od 1998 roku. Swoją przygodę z handlem rozpoczynaliśmy w latach 90 ubiegłego stulecia, jako dystrybutorzy sprzętu gospodarstwa domowego. W trakcie tej działalności zdobywaliśmy wraz z żoną pierwsze szlify w marketingu. W roku 2000 rozszerzyliśmy profil działalności na obsługę administracyjną firm. Wspieraliśmy działalność biur firm prawniczych oraz marketingowych. Ta współpraca wzbogaciła nas o ogromną wiedzę.
Drugim torem działalności była sprzedaż artykułów przemysłowych przez internet.
Brakowało nam jednak bezpośredniego kontaktu z klientem. Po głowie wciąż krążyły myśli o własnym sklepie stacjonarnym. Chcieliśmy, żeby był miły, rodzinny, taki do którego chętnie wpada "Pani Jadzia" nie tylko po zakupy, ale tak po prostu na ploteczki.
W naszej rodzinie pojawiła się wnusia :) i chyba właśnie to wydarzenie pchnęło nas w ramiona branży dziecięcej. Otworzyliśmy swój pierwszy sklep stacjonarny z artykułami papierniczymi i zabawkami.
Za cel postawiliśmy sobie nie tylko dążenie do jak najlepszej obsługi klienta(bo to jest standard), ale najważniejsza jest dla nas świadomość oddania w ręce dziecka zabawki bezpiecznej, wpływającej na jego rozwój, a przede wszystkim chcemy wpływać na świadomość ich opiekunów. Pomagać dorosłym w dobraniu produktu odpowiadającego zainteresowaniom obdarowywanego dziecka.

Osoba do kontaktu:

Sławomir Borowski

Adres:

Suchodolska 4/13
04-011 Warszawa

Dane firmy:

Sabex Sławomir Borowski
Suchodolska 4/13
04-011 Warszawa
NIP: 113-106-67-96
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl