Wartość

logo-Wartość
Świadczymy usługi z zakresu wyceny nieruchomości. Zakres działalności firmy obejmuje wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych dla różnych potrzeb i celów. Realizujemy wszelkie działalności związane z wyceną nieruchomości, m. in.: operaty szacunkowe, analizy i raporty rynku nieruchomości oraz ekspertyzy o wartości bankowo-hipotecznej.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Oferujemy usługi wyceny nieruchomości, analizy dotyczące nieruchomości oraz doradztwo w powyższym zakresie.

Opis firmy

Wartość to firma działająca od około 10 lat na polskim rynku. Świadczone usługi są wykonywane w sposób rzetelny i profesjonalny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, standardami zawodowymi oraz zasadami etyki zawodowej.

Głównym specjalistą i koordynatorem prac jest Marta Bernard – rzeczoznawca majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5861, nadane przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, posiada również Certyfikat Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych i Związku Banku Polskich, który uprawnia naszą firmę do wykonywania wycen dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych. Wykonujemy wyceny nieruchomości dla różnych potrzeb i celów m.in. zabezpieczenia wierzytelności kredytowych, sprzedaży, podatkowych, sądowych, indywidualnych. Przedmiotem operatów szacunkowych są lokale mieszkalne, działki, domy jednorodzinne, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw, organów administracji państwowej, sądów. Do każdej analizowanej nieruchomości podchodzimy indywidualnie, a zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala na rzetelne wykonywanie swojej pracy.

Osoba do kontaktu:

Marta Bernard

Adres:

Królewska 11/203
05-135 Wieliszew

Dane firmy:

Wartość Marta Bernard
Królewska 11/203
05-135 Wieliszew
NIP: 536-177-87-46
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl