Fafik

logo-Fafik
Sklep z artykułami dla zwierząt FAFIK

Firma powstała z...miłości do zwierząt.

Działamy od listopada 2000 roku.

Sprzedajemy pokarmy dla psów, kotów i innych domowych zwierzaków.

Oferujemy smakołyki, zabawki i wszystkie inne niezbędne akcesoria .

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Innym firmom mogę pomóc wybrać domowego zwierzaka , doradzić w sprawie jedzenia i pielęgnacji :)

Opis firmy

Zajmujemy się również pomocą w wyborze pupila, kontaktujemy ze sprawdzonymi hodowlami , doradzamy jak żywić, pielęgnować i wychowywać nowego członka rodziny.

Od 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty dietę BARF. Jest to mrożone, surowe jedzenie najbardziej odpowiednie dla psów i kotów.

Naturalny pokarm, bardzo zbliżony do diety wilków okazało się rozwiązaniem dla większości cywilizacyjnych schorzeń naszych milusińskich. Jest to nieraz " ostatnia deska ratunku " dla wielu schorowanych pupili.

O zwierzakach możemy rozmawiać bez końca, co odwzajemniają nasi klienci.Nasza firma to nasza pasja. Cieszymy się, że możemy robić to co kochamy.

Osoba do kontaktu:

Elżbieta Rybacka

Adres:

Naramowicka 243
61-611 Poznań

Dane firmy:

P.H.U. Elżbieta Rybacka
Naramowicka 243
61-611 Poznań
NIP: 972-051-47-43
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl