Ekor

logo-Ekor
Firma EKOR jest firmą rodzinną, założoną w 1976 roku. Działalnością reklamową zajmujemy się od 26 lat, od tej pory rzetelnie śledzimy rozwój tej sfery rynku. Naszą specjalnością jest wszystko, co choć odrobinę wiąże się z identyfikacją wizualną.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Na odległość chętnie pomogę w projektowaniu, czy obróbce logo (jeśli jest w słabym jpgu), korekcie tekstów, czy przygotowaniu materiałów do druku.

Opis firmy

Reklama to nasza praca i pasja. Wciąż uczymy się i rozwijamy poszerzając swoją ofertę.
Lubimy uczestniczyć w powstawaniu czegoś nowego - projektować logotypy, wizytówki czy tablice, tym samym poznając lepiej naszych Klientów.
Szczególnie cieszą nas wyzwania, gdy nowe zlecenie sprawia, że stykamy się z czymś do tej pory nieznanym. Ale tak samo chętnie poddajemy się rutynie, drukując większe nakłady bardziej popularnych, drobnych artykułów reklamowych - jak długopisy i breloki. Znakujemy też materiały powierzone - pod tym względem również jesteśmy elastyczni - często nie mamy pojęcia, na czym drukujemy...
Co ważne - nie boimy się krótkich terminów i z pozoru szalonych pomysłów.
Przyjdź do nas z ogólnym pomysłem, czy nie do końca sprecyzowaną ideą. Wybór nośnika, dobór materiału ilustracyjnego, wykonanie zdjęć i projektów, opracowanie logo czy zapakowanie upominków możesz śmiało pozostawić nam.

Osoba do kontaktu:

Ewa Korościk-Błauciak

Adres:

Śląska 58
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dane firmy:

PPHU EKOR Ewa Korościk-Błauciak
Śląska 58
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 599-243-22-53
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl