MAGOLA

logo-MAGOLA
Magola to pracownia sukien. Miejsce, gdzie z pasji szyje się suknie, które są spełnieniem marzeń wymagających klientek. Pomagam odnaleźć Klientkom indywidualny styl, który ubiera ich myśli. Styl, który jest ostoją prostoty i elegancji, a zarazem potrafi powiedzieć "nie" wybrykom mody. Mody, która jest spektaklem. Styl jest darem. Styl się ma.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Projektuje i szyję niepowtarzalne suknie wszelkiego rodzaju.

Opis firmy

Jako krawiec odzieży damskiej z 25-letnim stażem zawodowym żyje ze swoją pasją 24 godziny na dobę, nie czując, że pracuję. Prowadzenie pracowni to spełnienie moich marzeń, które narodziły się jeszcze w rodzinnym domu, który pełen był szycia.

Zapraszam do poczucia stylu, spełnienia marzeń i projektów, które dzięki mojemu doświadczeniu i pogłębianiu kunsztu krawiectwa, spełnią najśmielsze oczekiwania.
Najpiękniejsza zapłata dla mnie to słowa klientek "spełniła pani moje marzenie".

Osoba do kontaktu:

Beata Małgorzata Kabat

Adres:

Narutowicza 5
88-100 Inowrocław

Dane firmy:

Magola Handel i usługi krawieckie Beata Małgorzata Kabat
Błonie 25/28
88-100 Inowrocław
NIP: 556-123-61-80
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl