iCarter.eu

logo-iCarter.eu
iCarter.eu – innowacyjna, mobilna, profesjonalna szkoła językowa.

Nasza firma istnieje od roku 2014. Nie jesteśmy może największą szkołą językową specjalizującą się w nauce języków obcych w Polsce, ale za to najprawdopodobniej jedyną, która podchodzi do nauki w sposób wielowymiarowy i innowacyjny.

Tworzymy nieustannie autorskie materiały do nauki języków obcych, aby was ciągle inspirować. Wszystko to jednak byłoby niczym bez wcześniejszego ustalenia na początku wspólnych celów językowych, jakie chce osiągnąć nasz kursant.

Współpracujemy z najlepszymi: Opel, Kaufland, Hirschvogel, Saint Gobain, Magneti Marelli Aftermarket oraz naszymi wyjątkowymi kursantami. Organizujemy zajęcia indywidualne i w małych grupach (4-6 osobowych), w firmach i u osób prywatnych. Więcej o naszych zajęciach, kursach znajdziecie tutaj: http://icarter.eu/korepetycje

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomożemy ci nauczyć się języka obcego od podstaw do poziomu zaawansowanego
Uczymy z pasją i zaangażowaniem. Działamy w kilku obszarach. Chcemy ci zaoferować:

- kursy językowe (niemiecki, angielski) z pełnym pakietem wsparcia tj. każdy z kursantów ma dostęp do spersonalizowanych arkuszy na platformie interaktywnej i więcej.

- poradniki językowe
>> „Potęga języków obcych – Tajemnice sukcesu”;
(wersja drukowana i w formie elektronicznej)
>> „Tajemnice poliglotów”
(wersja drukowana i w formie elektronicznej)

-innowacyjne słowniki
>> „Potęga słów – słownik obrazkowy; niemiecko – polski – poziom A1”
(wersja drukowana i w formie elektronicznej)
>> „iPocketLanguage – innowacyjny słownik niemiecko-polski” – 100 najważniejszych słów z praktycznymi przykładami i zapisem wymowy.
(wersja drukowana i w formie elektronicznej)

Opis firmy

Chcesz zainspirować się od najlepszych?

Nie wiesz, jak zachęcić się do nauki języków obcych?
Ile tak naprawdę potrzeba czasu, aby nauczyć się języka obcego?
Jak wiele trzeba poznać słów, aby móc swobodnie komunikować się w dowolnym języku obcym?

Odpowiedź na te i inne pytania możesz znaleźć w naszych najprawdopodobniej najbardziej treściwych poradnikach językowych i innowacyjnych słownikach.

Nasza misja i nasze kolejne wyzwania

Od momentu powstania – staramy się uczyć języków obcych tak, aby każda osoba, która z nami współpracuje odnosiła metodą tzw. „małych kroków” swoje sukcesy w mówieniu, pisaniu, słuchaniu, czytaniu … już od pierwszych zajęć.

W trakcie naszych kursów korzystamy z autorskiej metody nauki języków obcych iLifeLanguage, która nie tyle przyspiesza, ale co najważniejsze sprawia, iż nauka języka obcego staje się bardziej efektywna. Dodatkowo organizujemy cyklicznie szkolenia z poliglotami oraz osobami pasjonującymi się nauką języków obcych.


Co zyskasz z nami?

Na naszych kursach nasi słuchacze zaczynają mówić już od pierwszej lekcji. Ponadto do każdego kursu dodajemy „paczkę niespodziankę”

Każdy z naszych kursantów ma spersonalizowany, dedykowany dostęp do platformy interaktywnej z opcją odsłuchania nowego słownictwa w języku obcym przez lektora.

Dojazd do każdego kursanta jest w cenie kursu.

Jeśli chcesz zawsze możemy dopasować kurs do twoich potrzeb. Specjalizujemy się również w zajęciach przez Skype. Dodatkowo każda z osób wybierająca ten sposób nauki otrzyma „pełen pakiet wsparcia” wraz z ekstra dodatkami. O wszystkim poinformujemy cię na początku zajęć. Będziesz bardzo pozytywnie zaskoczony, jak wiele możesz zyskać ucząc się z nami za pośrednictwem Skype.

Nie podpisujemy umów na z góry założoną liczbę zajęć, tak jak inne szkoły językowe.
Dla nas najważniejszy jesteś Ty, twoje zadowolenie, a nade wszystko cele jakie chcesz osiągnąć.

Zawsze dopasowujemy kurs do twoich potrzeb.

Na bieżąco analizujemy postępy twojej pracy.

Ciągle się rozwijamy – abyś Ty mógł być coraz lepszy.

iCarter – innowacje jutra w nauczaniu języków obcych

Osoba do kontaktu:

Łukasz Przewoźnik

Adres:

Wesoła 10/9
41-902 Bytom

Dane firmy:

Łukasz Przewoźnik iCarter Szkoła Języków Obcych
Wesoła 10/9
41-902 Bytom
NIP: 645-231-09-37
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl