Mimoments- video usługi Agnieszka Szmidt

logo-Mimoments- video usługi Agnieszka Szmidt
Mimoments to kreatywne osoby, zajmujące się filmowaniem i postprodukcją video. Wiemy, jak wykonać atrakcyjny film od A do Z, ale także chętnie usłyszymy, jaki jest Twój pomysł. Naszym głównym celem w firmie jest uchwycenie w kadrze emocji: wzruszenia, łez spływających po policzku. W filmie istotne są detale, dominanty kolorystyczne, przemyślane kadry. Nasze umiejętności są poparte doświadczeniem, jednak w dalszym ciągu się uczymy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

W czym mogę pomóc?
- mogę zrealizować spot reklamowy dla twojej firmy, wraz z wcześniejszym opracowaniem scenariusza
- mogę nagrać budynek Twojej firmy z lotu ptaka
- zrealizuję montaż i postprodukcję filmową dostarczonego materiału
- po stworzeniu filmu, zajmę się kompleksową kampanią reklamową firmy.

Opis firmy

Mimoments to realizacje filmowe na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy od stycznie 2018 roku. Mimoments to szereg usług od reportażu ślubnego, przez spoty reklamowe do teledysków. Jesteśmy ukierunkowani na śluby i wesela. Posiadamy kamerę cyfrową Panasonic HC-X1. Urządzenie gwarantuje nie tylko doskonałą jakość nagrywanego obrazu, ale także znakomite parametry rejestracji dźwięku, spełniające najwyższe wymagania produkcyjne. Sprzęt, jakim zrealizuję Twoje zamówienie, ukaże różnorodność świata, z różnych jego perspektyw.

Ponadto oferujemy filmy wykonane dronem Phantomem 3 i DJI Inspire 1: dron z kamerą 4K i trzyosiową stabilizacją obrazu. Dodatkowo masz możliwość ekranizacji wykonanych filmów już podczas wesela, jesteśmy bowiem zaopatrzeni w ekran, rzutnik i głośniki. To jest to, czym chcę się odznaczać- szybkość. Krótki clip mogę pokazać gościom już na Twoim weselu, na przykład po oczepinach.

Czwartą usługą są montaże, jakie możesz nam zlecić. Nagrywasz kursy, webinary czy też prowadzisz kanał na youtubie, jednak nie masz czasu na zabawę w kreatywny montaż, masz możliwość zlecenia go nam. Ok, fajnie. A jaka cena? Jesteśmy nową firmą na rynku video, więc nasze ceny nie są wygórowane. Kwota ta waha się między 1800 zł do 2500 jeśli chodzi o samo filmowanie. W zależności od lokalizacji, wybranego rozszerzenia usługi. Chcesz mieć wspaniałą pamiątkę ze ślubu, czy też wyjątkowy film, który przyciągnie klientów do zakupów w twoim sklepie, czy też wykorzystywania Twoich usług? Zwróć się z tym do nas, a przedstawimy nasz punkt widzenia w postaci wykonanego filmu.

Obecnie wprowadzamy kilka nowych ofert jak animacje 2d, ortofotomapy i budynki 3d wykonane za pomocą zdjęć 3d.

Wspomagamy ośrodki pomocy w naszej okolicy, realizując dla nich filmy promocyjne, zachęcające do akcji społecznych.

Należymy do Towarzystwa Biznesowego w Lublinie.

A teraz krótko o mnie. Z wykształcenia jestem grafikiem. Oprócz zamiłowania na projektowania form statycznych, zajmuję się sztuką operatorską i montażem. Pragnę, aby moje realizacje były estetyczne i inspirujące dla Waszych oczu. W moich realizacjach oprócz ludzi i produktu odgrywa ważną rolę natura.
Malarskie kadry, otwarte kompozycje. Moje filmy, przewijać będziesz tylko do tyłu.

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Szmidt

Adres:

Wrzelowiec, Mostowa 4
24-300 Opole Lubelskie

Dane firmy:

Mimoments- video usługi Agnieszka Szmidt
Wrzelowiec, Mostowa 4
24-300 Opole Lubelskie
NIP: 717-182-45-85
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl