Dom na Podwalu

logo-Dom na Podwalu
U nas znajdą Państwo ciszę i spokój, o które dzisiaj jest tak trudno - Dom na Podwalu stoi u bram Starego Miasta, najstarszej i najbardziej malowniczej części Lublina. Oprócz noclegów zapewniamy pyszne, regionalne śniadania oraz organizację imprez okolicznościowych. Lokalizacja Domu na Podwalu sprawia, że nasi Goście – jeśli tylko zechcą – po minutowym spacerze, mogą znaleźć się w samym sercu tętniącego życiem miasta, spacerując po lubelskim deptaku, wybierać z bogatej oferty lubelskich galerii, teatrów, kin, muzeów, restauracji, kawiarni, klubów i barów interesujące ich propozycje.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomóc możemy w tym, w czym się specjalizujemy - organizacja noclegów w sercu Lublina, organizacja imprez okolicznościowych i szkoleń.

Opis firmy

Serdecznie zapraszamy Państwa do zabytkowego Domu na Podwalu. Jest to miejsce o unikatowym charakterze i doskonałej lokalizacji – idealne zarówno dla podróżujących w celach turystycznych jak i biznesowych.

Jeśli potrzebujecie Państwo noclegu w Lublinie to nasz Dom jest tym czego szukacie. To miejsce, które cechuje komfort i doskonała lokalizacja, a wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Dom na Podwalu to XVII-wieczny kompleks zabudowań, w skład którego wchodzi perła lubelskiego renesansu – Kościół pw. św. Wojciecha. Starannie odnowiona elewacja, współcześnie urządzone wnętrza – wszystko to stwarza niesamowity klimat, w którym historia i tradycja idealnie współgrają z nowoczesnością

Osoba do kontaktu:

Marek Brodacki

Adres:

Podwale 15
20-117 Lublin

Dane firmy:

Dom na Podwalu
Podwale 15
20-117 Lublin
NIP: 946-259-34-24
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl