Foodbike

logo-Foodbike
Misja naszej firmy była bardzo prosta – ułatwić ludziom wejście na rynek gastronomii poprzez mobilne rowery do sprzedaży wielu rodzajów produktów. Z czasem do rowerów gastronomicznych dołączyły maszyny i urządzenia dla przetwórstwa spożywczego oraz lokali gastronomicznych. Foodbike.pl

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie pomożemy w tym, w czym jesteśmy najlepsi – w doborze urządzeń gastronomicznych, kwestiach prawnych związanych z mobilną gastronomią, z projektami technologicznymi lokali, czy projektowaniem mebli gastronomicznych.

Opis firmy

Witaj! Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy postanowili wyjść naprzeciw potrzebom osób, które chcą zaistnieć na rynku mobilnej gastronomii. Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja, modyfikacje oraz serwis rowerów, wózków gastronomicznych i wózków użytkowych. Zajmujemy się całością procesu, od projektu po realizację. Kupisz u nas również konserwatory do lodów oraz akcesoria gastronomiczne. Interesuje nas przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy największych starań, aby produkty dostarczane były w najwyższej jakości.

Jeśli tego, czego szukasz nie znajdziesz u nas w ofercie, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy.


CO NAS WYRÓŻNIA?

Projektując nasze pojazdy, skupiamy się przede wszystkim na jakości, ergonomii i wyglądzie. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi na rynku. Mamy stały kontakt z osobami prowadzącymi mobilne gastronomie, jak i nowymi klientami. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby i zaproponować najefektywniejsze rozwiązania. Projektując nasze rowery, połączyliśmy świetny wygląd, jakość i ergonomię w celu uzyskania produktu premium.

Osoba do kontaktu:

Paweł Horbaczewski

Adres:

Orłowska 49
93-451 Łódź

Dane firmy:

Foodbike Sp. z o.o.
Orłowska 49
93-451 Łódź
NIP: 729-271-49-96
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl