Driggl

logo-Driggl
Driggl powstało, by wspierać przedsiębiorczość w internecie na każdym szczeblu.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla przedsiębiorców, lecz zamiast wykonać i oddać projekt, wspieramy klientów cały czas! Aspekty techniczne, optymalizacja witryny, hosting – to wszystko zdejmujemy z Twojej głowy, pozwalając Ci zająć się tym co najważniejsze – prowadzeniem biznesu!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Nauczanie to nasza pasja. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, zarówno z zakresu tworzenia aplikacji internetowych, jak i promowania marki w sieci.

Szukamy możliwości współpracy z innymi przedsiębiorcami i z przyjemnością podyskutujemy o wszelkich pomysłach.

Ponadto, chętnie spróbujemy rozwiązać wszelkie kłopoty związane z działalnością Państwa firmy w internecie.

Zapraszamy do kontaktu!

Opis firmy

Driggl to projekt składający się z głównego narzędzia, jakim jest page builder oraz mikro-serwisów, wspierających firmy wykorzystujące internet do zdobywania klientów.

Obecnie czas to najcenniejszy zasób, jaki posiadamy. Gdy chcemy prowadzić działalność przez internet, często zakupiona strona internetowa to tylko kolejny element, który go pochłania! W Driggl staramy się to zmienić.

Prowadząc blog firmowy, zrozumiałem, że prowadzenie biznesu w internecie jest bardzo czasochłonne, gdyż na przedsiębiorcy spoczywa mnóstwo zadań, które odciągają go od rozwoju firmy.

Część z nich, to techniczny aspekt tworzenia strony internetowej i tu z pomocą przychodzą wielorakie narzędzia do tworzenia stron internetowych lub zatrudnieni programiści.

Kolejną sprawą jest jednak dalsza droga rozwoju, czyli pozyskanie wiedzy jak zwiększać ruch na stronie, jak promować się w sieci, optymalizować witrynę, pozycjonować ją i tak dalej.

Strona bez odwiedzających jest niepotrzebnym wydatkiem, prawda?
Driggl ma ułatwić naszym klientom rozwój swoich firm poprzez oszczędzanie ich czasu:

  • łatwą edycję stron oraz zarządzanie treścią,

  • wysokiej jakości blogi firmowe ze wszystkim, czego trzeba by osiągnąć sukces w internecie,

  • edukacja z zakresu promowania marki, marketingu i rozwoju w internecie,

  • pomoc w marketingu i promocji.

W odróżnieniu do typowych programistów, nie zostawiamy Cię ze stroną po jej utworzeniu, lecz ciągle ją udoskonalamy.

Jeśli cokolwiek przestanie działać, w naszej kwestii jest to naprawić! Każdego dnia stajemy się coraz lepsi, poprawiając i udoskonalając strony wszystkich naszych klientów!

Dołącz do Driggl i przekonaj się, jak możemy pomóc Ci oszczędzić czas!

Osoba do kontaktu:

Sebastian Wilgosz

Adres:

Antonia Vivaldiego 48/7
52-129 Wrocław

Dane firmy:

Wilgosz.pl - Media i usługi informatyczne Sebastian Wilgosz
Antonia Vivaldiego 48/7
52-129 Wrocław
NIP: 615-199-34-62
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl