DMK Budownictwo

logo-DMK Budownictwo
Jesteśmy producentem DOMKÓW MOBILNYCH. Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, w związku z czym staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. U nas swój domek na kołach możesz zaprojektować od podstaw! Możesz modyfikować zarówno rozmieszczenie pomieszczeń oraz ich ilość, kolorystykę wnętrza domku i jego elewacji, jak i poszczególne elementy wyposażenia.

Domki mobilne stanowią doskonałą alternatywę dla budownictwa tradycyjnego oraz popularnych w ostatnich latach domków holenderskich.
W ofercie posiadamy domki wielosezonowe, inaczej zwane całorocznymi, z możliwością całkowitego ich wyposażenia. Domki produkowane przez naszą firmę wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz stosowanych materiałów.

Oferujemy domki zarówno w rozmiarach standardowych jak i niestandardowych o powierzchni od 24,5 do 48 m². Każdy z nich posiada metalowo-drewnianą konstrukcję gwarantującą wysoką wytrzymałość budynku. Domki mobilne produkowane przez DMK Budownictwo posiadają w pełni ergonomiczny rozkład dający nie tylko przestrzeń, ale i funkcjonalność. Idealne dla osób poszukujących wygody i komfortu.

Ogrom biurokracji związanej z uzyskaniem pozwolenia na budowę? Nie w tym przypadku! Domki na kołach mogą znaleźć się w każdym miejscu bez zbędnych formalności. Jeżeli zatem marzysz o pięknym domku w zaledwie kilka tygodni - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Z przyjemnością spełnimy marzenie o własnym, dopasowanym do indywidualnych potrzeb, domku na kołach, który może stanowić doskonałe miejsce zarówno wypoczynku jak i pracy.

Opis firmy

Posiadasz działkę i z różnych powodów nie możesz postawić na niej tradycyjnego domu? A może chciałbyś stworzyć ośrodek, w którym miałyby znaleźć się domki letniskowe? No chyba, że poszukujesz powierzchni biurowej, którą w razie potrzeby mógłbyś przenieść w inne miejsce? W każdym z tych przypadków mówimy: Sprawdź naszą ofertę na domki mobilne!

Doświadczenie pokazuje, iż domki mobilne mogą być wykorzystywane nie tylko jako miejsce wypoczynku na działce, w górach, czy nad jeziorem, ale również jako dom mieszkalny, powierzchnia biurowa, mieszkanie dla pracowników, a nawet mobilna klasa.

Oferowane przez DMK Budownictwo domki na kołach to wspaniała alternatywa dla budownictwa tradycyjnego, łącząca wygodę i funkcjonalność z mobilnością. Możliwość zmiany posadowienia domku w razie zaistnienia takiej potrzeby to niekwestionowana zaleta tego typu rozwiązania.

Standardowe rozmiary domków produkowanych przez DMK Budownictwo to: 7x3,5m, 7x4m, 9x3,5m, 9x4m, 12x3,5m, 12x4m. Nie oznacza to jednak, że nie możesz zaprojektować domku o innych wymiarach. Coraz większą popularnością cieszą się też domki łączone, które umożliwiają stworzenie znacznie większej powierzchni użytkowej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotna jest możliwość obejrzenia poszczególnych realizacji domków mobilnych. Dlatego też dbamy o to, by na naszym placu wystawowym znajdującym się w miejscowości Markowszczyzna 80 (okolice Białegostoku), nieustannie pojawiały się domki gotowe do obejrzenia. Jeżeli jednak nie jesteś w stanie dotrzeć do nas, już dziś możesz zapoznać się z naszą ofertą i obejrzeć przykładowe realizacje oraz uczestniczyć w wirtualnym spacerze po naszych domkach mobilnych. Link udostępniamy poniżej:

http://www.dmkbudownictwo.pl/aktualnosci/wirtualny-spacer-po-domkach-mobilnych/

Osoba do kontaktu:

Katarzyna Popławska

Adres:

Markowszczyzna 80
18-106 Turość Kościelna

Dane firmy:

DMK Budownictwo Dariusz Dziuba Spółka Komandytowa
Markowszczyzna 80
18-106 Turość Kościelna
NIP: 966-210-04-84
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl