Pyszne Lody Bravita

logo-Pyszne Lody Bravita
Pyszne Lody Bravita to firma, która produkuje naturalne lody i sorbety. Wytwarzane są one z mleka i śmietany, pochodzącej od krów z własnego gospodarstwa. Także pozostałe składniki, jeśli to tylko możliwe, pochodzą z własnego gospodarstwa lub z najbliższej okolicy. Nie używa się żadnych syntetycznych barwników, żadnych wzmacniaczy smaku i żadnych konserwantów. Pysze Lody Bravita są dostarczane do restauracji i kawiarni oraz do sklepów z produktami najwyższej jakości, głównie na Górnym Śląsku i najbliższej okolicy. Zaopatrujemy także wybranych klientów w Krakowie i Wrocławiu.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Umożliwiamy organizację spotkań firmowych, wzbogacamy oferty o lody oferowane z samochodu podczas eventów firmowych.

Opis firmy

W 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję Pysznych Lodów Bravita.
Naturalne składniki, pochodzące ze znanych źródeł, gwarantują niepowtarzalny smak naszych lodów i sorbetów.
Lody Bravita wytwarzamy w naszym zakładzie w Rybniku–Ligocie, w oparciu o technologię pochodzącą z Holandii, a obecną w wielu gospodarstwach rolnych Europy. 

Podstawową ideą jest produkcja najwyższej jakości lodów na bazie składników pochodzących z własnego gospodarstwa i najbliższej okolicy. Lody Bravita powstają ze świeżego mleka i śmietany od krów z naszego gospodarstwa, owoców i innych naturalnych składników.

Do produkcji lodów i sorbetów nie używamy żadnych sztucznych dodatków konserwujących, smakowych, barwiących itp. 

Nasz zakład produkcji lodów to niewielkie przedsiębiorstwo, gdzie z dużą pieczołowitością, powolutku, z naturalnych składników powstają lody mleczne, jogurtowe i sorbety owocowe.
Proponujemy także rewelacyjne torty lodowe.

Nasze gospodarstwo rolne położone jest w Połomi, gdzie użytkujemy nieco ponad 20 ha ziemi i utrzymujemy bydło, oczywiście w tym krowy mleczne. 

Na polach uprawiamy pszenicę, jęczmień, owies, kukurydzę oraz użytkujemy łąki. Większa część plonów stanowi paszę dla naszych zwierząt. W sezonie lodowym – letnim również przy gospodarstwie zapraszamy na lody, do naszego kiosku.

Nasze lody proponujemy również na różnego rodzaju wydarzeniach plenerowych; dysponujemy samochodem, z którego serwujemy lody gałkowe.

W Rybniku-Ligocie zapraszamy także do naszego lokalu, gdzie oferujemy możliwość codziennego częstowania się Pysznymi Lodami Bravita, domowymi wypiekami oraz innymi naturalnymi specjałami. Jeśli ktoś potrzebuje zorganizować przyjęcie z różnych okazji, rodzinnych, czy firmowych, to także serdecznie zapraszamy.

Osoba do kontaktu:

Jarosław Jarosik

Adres:

Sienkiewicza 40
44-203 Rybnik

Dane firmy:

Małgorzata Brachman-Wita
Sienkiewicza 40
44-203 Rybnik
NIP: 642-221-01-77
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl