Mikoko - zabawki z duszą

logo-Mikoko - zabawki z duszą
Dla nas najważniejsze są dzieci, ich bezpieczeństwo i rozwój. Wierzymy, że poprzez świadome zakupy można zmieniać świat dziecka na lepszy i bardziej szczęśliwy. Oferujemy wyłącznie ekologiczne, bezpieczne zabawki, które w niesamowity sposób wpływają na rozwój dzieci, a także pozwalają rodzicom na wspólne spędzanie czasu z maluchami. Wiemy jak ważne jest pochodzenie produktów dla dzieci, dlatego stawiamy na polskie marki!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Przede wszystkim chcemy sprawiać radość dzieciom :) Wyposażymy żłobki, przedszkola i inne miejsca dla dzieci w wysokiej jakości zabawki. Firmom chętnie pomożemy w skompletowaniu prezentów (np. dla dzieci pracowników) oraz w stworzeniu unikatowych gadżetów reklamowych na bazie naszej oferty. Lubimy wyzwania i angażowanie się w różne projekty :)

Opis firmy

Niebawem zostaniesz świeżo upieczonym rodzicem? Jesteś na etapie wyboru produktów, które pomogą Ci w opiece nad maluszkiem, w jego pielęgnacji, a także będą towarzyszyły Wam podczas wspólnej zabawy?

A może masz już w domu małe dziecko lub starszaka, dla którego potrzebujesz ekologicznych i bezpiecznych zabawek, które będą nie tylko bawić, ale także rozwijać? Szukasz także akcesoriów przydatnych w opiece nad dzieckiem, ubranek i dodatków albo dekoracji do pokoju dziecka?

Wobec ogromu produktów dla dzieci dostępnych na rynku można dostać zawrotu głowy. Podjęcie decyzji w kwestii zakupu najbardziej odpowiednich z nich wymaga mnóstwa wysiłku i cierpliwości.

Z pomocą przychodzimy my!

Nasz sklep oferuje wyselekcjonowane akcesoria, dekoracje i zabawki dla dzieci, w tym dla najmłodszych milusińskich. Wybierając nasz sklep masz pewność, że trafiłeś w miejsce, gdzie w opiekę nad klientem wkłada się całe serce.
W sklepie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości, bezpieczne, ekologiczne, niebanalne i wyszukane produkty, które zostały wyprodukowane w Polsce!

Sklep Mikoko powstał z potrzeby serca….
Powstał jako wyraz sprzeciwu wobec ogromu tandety, chińszczyzny i plastiku, dominujących w dzisiejszym dziecięcym świecie. Produkty oferowane w sklepie są starannie wyselekcjonowane i odmienne od asortymentu dominującego w większości dziecięcych sklepów.

W 2015 r. firma Mikoko została wyróżniona w konkursie "Historie polskich przedsiębiorców", organizowanym w ramach akcji "Czas polskich przedsiębiorców", której inicjatorem był Getin Leasing.

Mikoko to sklep internetowy oraz sklep stacjonarny w Lublinie (ul. Bursztynowa 17).

Chcemy wspierać rodziców w kwestiach związanych z wychowaniem dzieci i w decyzjach zakupowych, sprawiając wzrost ich świadomości. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również warsztaty dla rodziców.

Osoba do kontaktu:

Barbara Horyńska

Adres:

Bursztynowa 17/13
20-576 Lublin

Dane firmy:

Mikoko Zabawki z duszą Barbara Horyńska
Świętochowskiego 155b
20-446 Lublin
NIP: 712-249-99-90
REGON: 361080670
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl