Szkoła Nauki Jazdy Piotr Zadrożny

logo-Szkoła Nauki Jazdy Piotr Zadrożny
Szkoła Nauki Jazdy powstała w 2007 roku i jest realizacją naszej pasji do motoryzacji. W naszej ofercie znajdują się kursy na prawo jazdy kategorii B. Do egzaminu przygotowujemy w Świdnicy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Przygotujemy z wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Zdanie prawa jazdy z nami to żaden problem!

Opis firmy

Podczas zajęć staramy się przekazać naszym kursantom rzetelną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności związane z codziennym użytkowaniem pojazdu. Naszą kadrę instruktorów tworzą ludzie z pasją. 80% naszych kursantów to osoby z polecenia, dlatego robimy wszystko, by nie zawieść powierzonego nam zaufania oraz aby wspólnymi siłami odnieść sukces. Posiadanie prawa jazdy w dzisiejszych czasach jest czymś niezbędnym, daje niezależność, poczucie swobody, ale jest to też wielka odpowiedzialność. Mając to na uwadze, staramy się szkolić najlepszych kierowców.

Osoba do kontaktu:

Piotr Zadrożny

Adres:

Łokietka 12C/7
58-130 Żarów

Dane firmy:

Szkoła Nauki Jazdy Piotr Zadrożny
Łokietka 12C/7
58-130 Żarów
NIP: 884-186-04-78
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl